Finansai

„PRO BRO Group“ įžengė į Latviją – pirmoji plovykla už Lietuvos ribų

„PRO BRO Group“ atidarė pirmąją tunelinę „PRO BRO Express“ plovyklą Rygoje. Latvijoje grupė iki 2025 m. planuoja pastatyti iki 10 plovyklų, o taip pat planuoja plėtrą ir į kitas Europos šalis. Estijoje bei Lenkijoje šiuo metu bendrovė ieško sklypų ir plėtros partnerių, o Suomijoje kartu su vietos partneriais jau steigia įmonę ir planuoja pirmuosius 10 objektų. Iš viso po penkerių metų grupė siekia turėti apie 100 „PRO BRO Express“ franšizės pagrindu veikiančių tunelinių plovyklų Europoje.

Adresu Juglas iela 95C, Rygoje darbą šiandien pradėjusi plovykla pažymėjo „PRO BRO Group“ tarptautinės plėtros pradžią, kuriai ruošiantis buvo atnaujintas ir plovyklų prekės ženklas. Į naująją plovyklą Latvijoje bendrovė investavo beveik 6 mln. eurų.

„Ruošdamiesi plėtros už Lietuvos ribų pradžiai pertvarkėme grupės struktūrą ir atsinaujinome vizualiai. Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje visos bendrovės „express“ tunelinės plovyklos jau veikia „PRO BRO Express“ vardu. Artimiausiems penkeriems metams turime ambicingus plėtros tikslus visoje Europoje, kurių siekti nuosekliai pradedame arčiau namų rinkos – Baltijos regione“, – sako Ignas Pranskevičius, „PRO BRO Group“ valdybos narys ir vykdomasis direktorius.

Latvijoje bendrovė jau turi 7 plovyklų vystymo ir nuomos sutartis, o iki 2025 m. čia planuoja pastatyti iki 10 plovyklų.

Pirmojoje Latvijos plovykloje perdirbama ir antriniam panaudojimui grąžinama iki 90 proc. viso plovimui panaudoto vandens, o automobilis nuplaunamas vos per 96 sekundes. Čia įrengtos 3 atskiros įvažiavimo eilės, 21 vietą turinti siurblių zona.

Tunelinių „PRO BRO Express“ plovyklų tinklo išskirtinumas – automobilio plovimo mėnesio ar metinis abonementas. Įsigijus jį klientas galės naudotis ne tik plovimo paslaugomis pagal poreikį, bet ir siurbliais nemokamai bet kurioje iš kitąmet dar atsidarysiančių Latvijos plovyklų. Norintys plautis rečiau, galės įsigyti vienkartinius SMART E-PAY plovimus internetu, taip atsiskaitydami be kontakto ar eilės plovykloje. Tinklo siekis – greitas ir efektyvus bei aplinkai draugiškas plovimas be papildomo kontakto.

„Mūsų dėmesys inovacijoms ir tvarumui, plovyklų greičio ir pelningumo rodikliai suteikia mums konkurencinį pranašumą, todėl galime gerokai pranokti vietos konkurentus. Artimiausius penkerius metus plėsimės su tunelinių „PRO BRO Express“ plovyklų franšizių ir prekybos plovyklų įranga verslais. Siekiame po penkerių metų turėti apie 100 franšizės pagrindu veikiančių objektų visoje Europoje ir tapti šios rinkos lyderiais ne tik Lietuvoje. Be to, Vokietijoje jau startavome su plovyklų įrangos pardavimais – turime vietinę įmonę ir komandą“, – sako I. Pranskevičius.

Tinklo plėtra vykdoma pagal franšizių verslo modelį – 14 iš 16 Lietuvoje veikiančių tunelinių „PRO BRO Express“ plovyklų yra valdomos šiuo būdu. Latvijos plovykla taip pat veikia franšizės būdu.

Pranešimą paskelbė: Martynas Pasiliauskas, Integrity PR, UAB

„PRO BRO Group“ įžengė į Latviją – pirmoji plovykla už Lietuvos ribų

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)