Finansai

Projektas, keičiantis Neries pakrantę: startuoja „Žygimantų 12“ statybos

Nekilnojamojo turto plėtotoja „RE Excellence“ pradeda 54 butų, modernios architektūros pastato Neries pakrantėje statybą. Išraiškingas pastatas ir šalia jo planuojama medžių alėja keis pakrantės atkarpos ties Žaliuoju tiltu vaizdą. 

„Žygimantų 12“ generaliniu rangovu pasirinkta viena iš didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje „Naresta“. Statybas numatoma užbaigti 2025 m. pabaigoje. Investicijos į projektą sieks 28 mln. eurų.

„Jei nekilnojamojo turto rinkoje objekto vieta yra svarbiausias vertės matas, tai „Žygimantų 12“, šiuo požiūriu, yra unikalus – jis yra tarsi jungtyje tarp miesto istorijos ir modernumo, nes iš čia ranka pasiekiama ir Vilniaus Senamiesčio širdis, ir miesto verslo centras Konstitucijos prospekte. Ir pačiame projekte  galima rasti tiltą tarp epochų – tai bus modernus, naujomis technologijomis išsiskiriantis pastatas, kurio požeminėje dalyje integruoti sklype atkastų senųjų rūsių skliautai“, – sako „RE Excellence“ vadovas Andrius Voišnis.    

9100 kv. m ploto „Žygimantų 12“ gyvenamajame pastate bus įrengti 54 butai, jų plotai sieks nuo 39 iki 250 kv. m.  Plėtotojai akcentuoja galimybę apjungti kelis butus ir įsirengti apartamentus pagal individualius poreikius.  Pastate taip pat numatytos keturios komercinės patalpos, kurių plotai sieks nuo 43 iki 300 kv. m. 

„Naujų projektų kūrimas išskirtiniame Vilniaus senamiestyje – užduotis, reikalaujanti ypatingo profesionalumo, dėmesio detalėms ir pagarbos aplinkai. Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su komanda, kurios vertybės visiškai sutampa su mūsų.  „Žygimantų 12“ taps puikiu šiuolaikiško patogumo, modernios architektūros ir darnos su istorine miesto aplinka pavyzdžiu“, – teigia „Naresta“ vadovas Tadas Grincevičius.

„Žygimantų 12“ vidiniame kieme suplanuotos jaukios žaliosios zonos, ramaus poilsio erdvės, sporto bei vaikų žaidimų aikštelės. Teritorijos bei gyventojų privatumo apsaugą užtikrins moderni stebėsenos sistema bei nuolat budintis konsjeržas pastato viduje. Šalia jau atgimstančių Neries krantinių besikuriančio projekto plėtotojai taip pat yra pateikę Vilniaus miesto savivaldybei pasiūlymą prisidėti prie medžių alėjos sodinimo Neries pakrantėje iniciatyvų.

Itin aukštus reikalavimus savo vystomų projektų kokybei kelianti bendrovė „RE Excellence“ „Žygimantų 12” projektui sieks BREEAM sertifikato, užtikrinančio  tvarumą, eksploatavimo ir energijos naudojimo efektyvumą bei turto vertės augimą. 

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, Publicum Financial Communications, UAB

Projektas, keičiantis Neries pakrantę: startuoja „Žygimantų 12“ statybos


Projektas, keičiantis Neries pakrantę: startuoja „Žygimantų 12“ statybos

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)