Finansai

Raseinių rajono savivaldybė ieško vadovo komunalinių paslaugų organizavimui

Vasario 14 d. paskelbtas konkursas į uždarosios akcinės bendrovės „Raseinių komunalinės paslaugos“ vadovo pareigas. Siūloma darbo sutartis penkerių metų kadencijai, su galimybe pratęsti dar vienai kadencijai.

„Būsimas UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ vadovas šiose pareigose turės dideles galimybes realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei būti visos komandos vedliu. Todėl tikimės, jog naujasis vadovas turės stiprius strateginio ir finansų išteklių planavimo, pokyčių valdymo, dalykinio bendravimo įgūdžius, gebės formuoti, motyvuoti, valdyti komandą, savarankiškai planuoti, organizuoti, kontroliuoti Bendrovės veiklą, būti orientuotam į tikslus, sistemingai analizuoti ir objektyviai vertinti situaciją bei priimti optimalius sprendimus“, – apie lūkesčius ieškomam vadovui kalbėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, kuris pagal įstatymą ir renka arba atleidžia iš pareigų šios įstaigos direktorių bei nustato jo atlyginimą.

Pasak mero, vieni didžiausių iššūkių naujam vadovui bus rasti ir užpildyti UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ kolektyvo gretas, išlaikyti senuosius darbuotojus ir motyvuoti prisijungti naujus. Taip pat labai svarbu bus kontroliuoti šiai įstaigai priskiriamų funkcijų vykdymą ir užtikrinti jų kokybės tobulinimą.

Įmonės UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ pagrindinė veikla – atliekų surinkimas, tvarkymas, šalinimas,  kelių, gatvių ir teritorijų priežiūra visais metų laikais, teritorijų valymas, želdinių sodinimas ir priežiūra, žvyro karjero eksploatavimas, daugiabučių namų administravimas ir renovacija. Įmonės papildoma veikla – turgaviečių eksploatacija, patalpų nuoma ir kitos netipinės paslaugos.

Kandidatai, siekiantys tapti šios įstaigos vadovu, turi būti įgiję aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir turėti 2 metų vadovaujamosios darbo patirties ir nepriekaištingą reputaciją. Kandidatuojant bus prašoma pateikti numatytą veiklos programą ar strateginės veiklos gaires. Siūlomas darbo užmokesčio koeficientas nuo 1,9 iki 2,5 (3392,26 – 4463,5 Eur bruto).

Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse teikiami Viešojo valdymo agentūrai elektroniniu būdu per VATIS Atrankos modulį iki 2024 m. vasario 29 d. imtinai. Su konkurso skelbimu galima susipažinti čia – https://portalas.vtd.lt/lt/istaigos-vadovas-322;936750.html

Pranešimą paskelbė: Indrė Levickytė, Raseinių rajono savivaldybės administracija

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)