Finansai

„Rimi“ skelbia prekių pristatymo į namus pakeitimus NATO viršūnių susitikimo metu Vilniuje

Prekybos tinklas „Rimi“ skelbia, kaip dirbs per NATO viršūnių susitikimą Vilniuje. Liepos pradžioje vyksiančio istorinio renginio metu visos „Rimi“ parduotuvės sostinėje dirbs savo įprastu grafiku, tačiau liepos 1013 dienomis nebus teikiama pristatymo į namus paslauga tose zonose, kuriose bus taikomi eismo ribojimai.

„Suprantame, kad liepos pradžioje vyksiantis NATO šalių vadovų susitikimas yra istorinis įvykis mūsų šaliai, kuriam tiek valstybė, tiek verslininkai ir patys miestiečiai ruošiasi iš anksto. Šis svarbus renginys paveiks vilniečių ir miesto svečių kasdienybę, tad norime informuoti savo pirkėjus, kad jie galėtų tam pasiruošti ir minėtomis dienomis pasirinkti jiems patogiausią apsipirkimo būdą“, – sako „Rimi Lietuva“ Rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriaus vadovė Dalia Čenkienė. 

Prekybos tinklo atstovė tikina, kad gyvenantys ar dirbantys tose zonose, kuriose bus eismo ribojimai, ir mėgstantys apsipirkti internetu, tai padaryti galės, tik turėtų rinktis prekių atsiėmimą „Rimi“ parduotuvėje arba „Drive“ prekių atsiėmimo punktuose, o kitu atveju tomis dienomis apsipirkti įprastai veikiančiose fizinėse „Rimi“ parduotuvėse.

NATO viršūnių susitikimo metu eismo ir judėjimo ribojimai apims šias Vilniaus miesto teritorijas, kuriose nebus teikiama pristatymo į namus paslauga: Senamiestį, Vilniaus oro uosto teritoriją, Naujamiesčio seniūnijos teritorijas, Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ prieigas.

Kai kurie rajonai ar gatvės bus uždaromi visiškai, kai kur – laikinai, todėl Vilniaus gyventojai kviečiami susipažinti su detalesne informacija artėjant susitikimui.

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.rimi.lt/e-parduotuve/lt/nato-virsuniu-susitikimas-vilniuje.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 83 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)