Finansai

Ruošiantis atsinaujinančios energetikos įmonių konsolidacijai, skelbiama „Ignitis renewables“ vadovų atranka

Planuojant konsoliduoti „Ignitis grupei“ priklausančias atsinaujinančios energetikos įmones po „Ignitis renewables“ vėliava bei prognozuojant sparčią žaliosios gamybos plėtrą tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse ir Lenkijoje, „Ignitis renewables“ paskelbė aukščiausio lygio vadovų komandos atranką.

„Ignitis renewables“ šiandien paskelbė iš viso penkias aukščiausio lygio vadovų atrankas: įmonės generalinio direktoriaus, saulės ir vėjo elektrinių, kogeneracinių elektrinių, jūrinio vėjo elektrinių ir finansų vadovų.

Po planuojamos konsolidacijos išaugs „Ignitis renewables“ veiklos apimtys ir sritys, dėl ko išsiplės vadovų komandos atsakomybės. Taigi, siekiama esamas kompetencijas papildyti naujomis. Atrankoje galės dalyvauti tiek vidiniai, tiek išoriniai kandidatai.

„Ignitis renewables“ turi stiprią, daug patirties sukaupusią komandą, tačiau bendrovei planuojant sparčią žaliosios gamybos plėtrą Baltijos šalyse ir Lenkijoje bei vystant tas sritis, kuriose kompetencijų Lietuvoje dar net nėra, į vadovų komandą siekiame papildomai pritraukti tarptautinės patirties sukaupusių profesionalų. Visame pasaulyje sparčiai vystantis žaliajai energetikai rinkoje konkurencija dėl jų yra milžiniška. Tikime, kad iššūkiai ir perspektyvos, kurias siūlo „Ignitis grupė“, padės pritraukti atsinaujinančios energetikos srityje patyrusius vadovus“, – sako „Ignitis grupės“ vadovas Darius Maikštėnas.

Atrankos vykdomos kartu su atsinaujinančios energetikos talentų paieškos bendrove „LSP Renewables“.

Grupė nuosekliai siekia strateginio tikslo – iki 2030 metų išvystyti 4 GW žaliosios gamybos pajėgumus, todėl nuolat ieško plėtros galimybių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Neseniai bendrovė įsigijo tris ankstyvos stadijos vėjo parkų Latvijoje projektus, taip pat vystoma partnerystė su viena didžiausių pasaulyje energijos iš vėjo gamintojų „Ocean Winds“, su kuria plėtojamas vėjo elektrinių parkas Škotijoje.

Planuojama, kad po konsolidacijos „Ignitis renewables“ valdys ne tik visas vėjo ir saulės projektus eksploatuojančias ir vystančias „Ignitis grupės“ bendroves, bet ir „Kauno kogeneracinę jėgainę“ bei „Vilniaus kogeneracinę jėgainę“. Taigi, ši įmonė taps atsakinga už sausumos ir jūrinio vėjo, saulės, atliekų bei biokuro energetikos projektų įgyvendinimą. Už Grupės hidroenergetikos sritį ir jos pajėgumus ir toliau liks atsakinga bendrovė „Ignitis gamyba“.

Apie „Ignitis renewables“: 

„Ignitis renewables“ valdo atsinaujinančios energetikos projektus Baltijos šalyse ir Lenkijoje bei yra atsakinga už efektyvų veikiančių vėjo jėgainių darbą, statomų parkų priežiūrą ir naujų vystymą. Plėtodama naujus energijos gamybos iš vėjo ir saulės projektus, bendrovė įgyvendina strateginį „Ignitis grupės“ siekį – iki 2030 metų išvystyti žaliosios gamybos pajėgumus, kurių instaliuota galia siektų 4 GW. 

Pranešimą paskelbė: Artūras Ketlerius, Ignitis grupė, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 4, iš jų šiandien: 1.)