Finansai

Saulė Dagilytė paskirta „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujančia partnere

Nuo 2023 m. sausio 1 d. teisės firmos „Sorainen“ partnerė Saulė Dagilytė, vadovaujanti Mokesčių komandai Lietuvoje, paskirta „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujančia partnere. Ji perima vadovavimą iš Tomo Kontauto, ėjusio šias pareigas nuo 2017 m.

„Sorainen“ partnerystės sutartis numato dvejų metų vadovaujančio partnerio kadenciją. Dėkoju partneriams už pasitikėjimą ir galimybę vadovauti Lietuvos biurui trejetą kadencijų ir džiaugiuosi, kad už jo vairo dabar stoja Saulė Dagilytė, užauginusi didžiausią mokesčių teisės praktiką Lietuvoje. Esu tikras, kad šią patirtį puikiai panaudos prisidėdama prie „Sorainen“ Lietuvos biuro tolesnio augimo“, – komentuoja Tomas Kontautas.

Per pastaruosius šešerius  metus „Sorainen“ Lietuvos biuro partnerių skaičius išaugo nuo 11 iki 18, o teisininkų – iki 82. Nuoseklus komandos ir partnerystės stiprėjimas bei aktyviai diegiamos inovacijos lėmė reikšmingą pajamų augimą – nuo 2017 m. jos augo 57 %. „Sorainen“ taip pat įsitvirtino teisinių paslaugų rinkos lyderės pozicijose – pasak naujausio „Kantar Prospera“ klientų pasitenkinimo tyrimo, „Sorainen“ yra geriausiai vertinama teisės firma tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos šalių regione. Ji taip pat pirmauja tarptautinių teisės žinynų „Chambers“ ir „The Legal 500“ reitinguose.

„Pagarba ir bendradarbiavimas yra vertybės, kuriomis vadovaujuosi pati ir kurios sieja visą „Sorainen“ komandą, todėl drąsiai žengiu į naująją rolę ir neabejoju, kad drauge užtikrintai sieksime mūsų pagrindinio tikslo – skatinti gerovę regione prisidedant prie klientų verslo sėkmės“, – sako S. Dagilytė.

Dagilytė prie „Sorainen“ komandos prisijungė 2010 m., o partnere tapo 2016 m. Ji yra rinkoje pripažinta mokesčių ekspertė – tiek „Sorainen“ Mokesčių komanda, tiek naujoji vadovaujanti partnerė užima aukščiausias pozicijas „Chambers“ ir „The Legal 500“ reitingų lentelėse. S. Dagilytė yra įgijusi Vilniaus universiteto teisės magistro laipsnį.

Pranešimą paskelbė: Karolis Adamonis, UAB „INK agency“
Saulė Dagilytė paskirta „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujančia partnere

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)