Finansai

Šiaulių bankas pristato naują Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorių

Šiaulių banko rinkodaros ir komunikacijos departamento direktoriumi tapo Paulius Pocius. Iki šiol rinkodaros vadovo patirtį P. Pocius kaupė tokiose įmonėse kaip UAB „Citus“ ir AB „Grigeo“. 

„Bankinis sektorius visada atrodė įdomus – savo rimtimi ir svarba žmonių gyvenimui. Prekės ženklai, kuriems klientai paprastai būna lojalūs daugelį metų, yra ypatingai kompleksiški ir nuoseklūs. Džiaugiuosi galėdamas pradėti darbą bankų sektoriuje, o ypač Šiaulių banke, nes tai Lietuviška, tai sava. Tikiuosi savo patirtimi ir žiniomis prisidėti prie banko tikslų įgyvendinimo“, – sakė P. Pocius. 

Paulius Pocius rinkodaros srityje dirba jau daugiau nei 10 metų ir kaupė patirtį skirtingose srityse – nuo telekomunikacijų iki nekilnojamojo turto rinkodaros. 2018 m. p. Pocius pateko tarp 10 Lietuvos marketingo asociacijos LiMA renkamų „Metų CMO“ finalininkų.

„Džiaugiamės, kad prie Šiaulių banko komandos prisijungė toks profesionalas kaip Paulius. Manau, kad įvairiuose sektoriuose kaupta rinkodaros patirtis padės bankui toliau stiprinti prekės ženklą bei kurti dar didesnę vertę banko klientams ir investuotojams“, – teigė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas. Šiaulių bankas – stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 63-iuose klientų aptarnavimo padaliniuose 38 Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

(Perskaityta per mėnesį: 19, iš jų šiandien: 1.)