Finansai

Šiaulių bankas užbaigė „BOD Group“ obligacijų platinimą – verslo  plėtrai pritraukti 4 mln. eurų

Atsinaujinančios energetikos projektais ES šalyse užsiimanti įmonių grupė „BOD Group“ rugpjūtį išleido 1 metų trukmės obligacijų emisiją, kurios nominali vertė siekia 4 mln. eurų. Obligacijos buvo sėkmingai išplatintos per pirmąją platinimo dieną, o oficiali platinimo pabaiga buvo rugpjūčio 30 diena.

Iš viso investuotojai galėjo įsigyti 4 tūkst. vienetų bendrovės obligacijų. Nominali vienos obligacijos vertė siekia 1000 eurų. Už pritrauktas lėšas plėtrai įmonė mokės 12 proc. metines palūkanas. Obligacijų išpirkimo data 2024 m. rugpjūčio 31 d.

Bendrovė jau ne pirmą kartą grupės plėtrai vykdyti pasitelkia ne tik klasikinius finansavimosi šaltinius, bet įdarbina ir skolos vertybinių popierių rinką savo tikslų įgyvendinimui.

Emisijos platintoju buvo pasirinktas Šiaulių bankas, kuris skirtingomis priemonėmis prisideda prie „BOD Group“ įmonių finansavimo sprendimų.

„Ši emisija – puikus sėkmės pavyzdys, kaip vietos verslo įmonės gali pasinaudoti alternatyviu skolinimosi šaltiniu, o investuotojai – įdarbinti lėšas. Susidomėjimas obligacijomis auga, todėl džiaugiamės, kad verslams esame nebe tik paskolų davėjai, bet kombinuotų finansavimo sprendimų partneriai. Tikime, kad finansų rinkų įdarbinimas gali prisidėti prie Lietuvos pramonės plėtros ir pačių kapitalo rinkų augimo“, – sako Eglė Džiugytė, Šiaulių banko ryšių su investuotojais vadovė.

Bendrovės obligacijos yra registruotos Nasdaq Centriniame vertybinių popierių depozitoriume.

Aukštųjų technologijų įmonių grupė „BOD Group“ orientuojasi į atsinaujinančios energetikos, ypač saulės energetikos, verslo integraciją, modulių tyrimus ir gamybą, įvairių tipų elektrinių vystymą, energijos gamybos ir saugojimo sprendimus.

Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas AB Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 37-iuose Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)