Finansai

Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai ir dukterinės bendrovės pavasarį įsikurs naujame biure

Abu Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai, šiuo metu veikiantys Laisvės al. ir Vytauto pr., bei dukterinės bendrovės „SB lizingas“ ir „Bonum Publicum“ jau šių metų antrąjį ketvirtį įsikurs po vienu stogu, Karaliaus Mindaugo prospekte, naujai pastatytame verslo centre „Sqveras“.

Šiaulių banko grupės įmonės nuomosis kiek daugiau nei 2.500 kv. m. ir bus didžiausias verslo centro nuomininkas. A+ klasės pastate veiks klientų aptarnavimo skyrius, įsikurs Kauno filialas.

„Pirmieji Lietuvoje galėsime klientams pasiūlyti visas finansines Banko grupės įmonių teikiamas paslaugas po vienu stogu. Norime, kad ir klientams, ir darbuotojams būtų patogu ir malonu lankytis naujose, moderniose erdvėse“, – sako Šiaulių banko turto valdymo ir administravimo departamento direktorius Paulius Simukaitis.

Šiaulių banko vidaus erdvių apipavidalinimu rūpinasi architektas Artūras Imbrasas, projektavęs ir prisidėjęs prie tokių objektų kaip: PC „Ozas“, „Bite Lietuva“, „Pegasas“ ir kt. A. Imbrasas rūpinasi ir visos Lietuvos Šiaulių banko atnaujinamų klientų aptarnavimo padalinių interjeru, todėl biure atsispindės Banko naujojo įvaizdžio elementai, o klientai bus aptarnaujami spalvingo ir ergonomiško interjero patalpose.

Naujojo verslo centro „Sqveras“ pastatą stato ir vysto statybų bendrovė „YIT Kausta“.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency
Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai ir dukterinės bendrovės pavasarį įsikurs naujame biure

(Perskaityta per mėnesį: 44, iš jų šiandien: 1.)