Finansai

Šiauliuose duris atvėrė pirmas KFC restoranas Lietuvoje, kuriame maistą galima užsisakyti iš automobilio

Ketvirtadienį Šiauliuose atidarytas ketvirtasis „Kentucky Fried Chicken“ (KFC) restoranas Lietuvoje. Tai pirmas naujai atidarytas tinklo restoranas mūsų šalyje po beveik septynerių metų pertraukos ir kol kas vienintelis, kuriame lietuvių jau pamėgtus traškios vištienos patiekalus galima užsisakyti neišlipant iš automobilio. Miesto centre, adresu Gumbinės g. 4 (Prekybos ir pramogų centro „Saulės miestas“ teritorijoje), įsikūręs drive-thru tipo restoranas lankytojų kiekvieną dieną laukia nuo 10 iki 24 val.

Naujasis 300 kv. m. ploto restoranas pastatytas laikantis naujausių tarptautinių „Global Standarts“ architektūros standartų, kurie taikomi tinklo restoranams visame pasaulyje. Jame įrengtos 74 sėdimos vietos, o klientus aptarnaus 16 darbuotojų. Pirkėjų patogumui restorane įrengti skaitmeniniai savitarnos kioskai. Naujojo restorano meniu šiauliečiai ir miesto svečiai ras visus populiariausius KFC patiekalus: legendinius vištienos kibirėlius, garsųjį „Zinger“ sumuštinį ir kitus lankytojų pamėgtus gaminius, paruoštus iš lietuviškos vištienos.

„Pastaraisiais metais lietuviai išties pamėgo KFC patiekalus, todėl džiaugiamės, kad jais mėgautis galės dar daugiau šalies gyventojų. Įrenginėjant naująjį restoraną didžiausias dėmesys buvo skiriamas patogumo ir geros klientų patirties užtikrinimui. Be to, pirmą kartą lietuviai turės galimybę savo pamėgtų traškios vištienos patiekalų užsisakyti neišlipdami iš automobilio. Tikime, kad šį privalumą klientai tikrai įvertins, o naujasis restoranas greitai taps vienu populiariausių skaniai ir sočiai pavalgyti mėgstančių šiauliečių pasirinkimų“, – sako KFC frančizės partnerės Baltijos šalyse, bendrovės „Apollo Group“ vadovas Mauri Dorbek.

Į naują pastatą ir infrastruktūrą 630 tūkst. Eur investavusio prekybos ir pramogų centro „Saulės miestas“ generalinė direktorė Dina Bunce pažymi naujojo partnerio naudą tiek verslui, tiek patiems miestiečiams.

„Tokio pasaulinio lygio prekės ženklo atėjimas į Šiaulius indikuoja pasitikėjimą esama verslo aplinka, tad neabejojame, kad investicija miestui atneš ne tik pinigais pamatuojamą naudą. Su KFC prisijungimu galime drąsiai teigti, kad turime geriausią restoranų pasiūlą visuose Šiauliuose – net 8 restoranai vienoje vietoje gali pasiūlyti skirtingas virtuves įvairiausių skonių mėgėjams“, – kalba D. Bunce.

Naujasis restoranas Šiauliuose atidarytas KFC vykdant aktyvią tinklo plėtrą Baltijos šalyse. Nuo 2019 metų Latvijoje ir Estijoje atidaryta 13 naujų tinklo restoranų, o šiemet aktyvesnis plėtros etapas pradedamas ir Lietuvoje. Per šiuos metus Lietuvoje planuojama atidaryti dar 3 naujus KFC restoranus – po vieną Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Neseniai buvo atnaujinti ir esami tinklo restoranai Vilniuje bei Panevėžyje.

Iš viso šiuo metu Baltijos šalyse veikia 16 KFC restoranų – 4 Lietuvoje, 5 Latvijoje ir 7 Estijoje. Iki metų pabaigos KFC tinklą Baltijos šalyse planuojama išplėsti iki 20 restoranų. Juose dirbs apie 500 darbuotojų. Iš viso 145 pasaulio šalyse veikia daugiau nei 24 tūkst. KFC restoranų, kuriuose dirba daugiau nei 800 tūkst. darbuotojų.

Apie KFC

KFC, valdomas kompanijos „Yum! Brands“, yra pasaulinis vištienos restoranų tinklas, turintis turtingą, dešimtmečius trunkančią sėkmės istoriją. Viskas prasidėjo nuo vieno virėjo, pulkininko Harlando Sanderso, daugiau nei prieš 75 metus savo virtuvėlėje išradusio garsųjį slaptą „originalų receptą“, kurį sudaro 11 žolelių ir prieskonių. Šiandien daugiau nei 24 000 restoranų ir daugiau nei 145 šalys visame pasaulyje vis dar vadovaujasi pulkininko sėkmės formule, o KFC šefai kepa ir gamina skaniausią rankų darbo traškią vištieną.

Apie „Apollo Group“

Estijos pramogų bendrovė „Apollo Group“ valdo „Apollo“ prekės ženklo knygynus ir kino teatrus, pramogų centrus „O’Learys“, „Blender“ sulčių barų tinklą, ledaines „IceCafe“, KFC restoranų tinklą, itališko maisto restoranus „Vapiano“ ir filmų platinimo bendrovę „Baltic Film Distribution“. Pagrindiniai „Apollo Group“ akcininkai – Margus Linnamae ir Ivara Vendelinas.

Apie PPC „Saulės miestas“

Prekybos ir pramogų centras „Saulės miestas“ yra Estijos investicijų bendrovės „Eften Capital“ valdomo fondo „Eften Real Estate Fund III“ portfelyje. „Eften Real Estate Fund III“ šiuo metu Lietuvoje valdo prekybos centrą „Saulės miestas“ Šiauliuose, DSV logistikos centrą, biurų pastatus „Evolution“, „Laisvės 3“, „Ulonų“ ir  verslo centrą Rutkausko gatvėje Vilniuje. „Eften Real Estate Fund III“ iš viso turi 15 komercinių nekilnojamojo turto objektų, kurių vertė siekia 144,76 mln. Eur.

Pranešimą paskelbė: Beatričė Mikšytė, UAB „INK agency“
Šiauliuose duris atvėrė pirmas KFC restoranas Lietuvoje, kuriame maistą galima užsisakyti iš automobilio

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)