Greitieji kreditai
Finansai

Šiuolaikiniai greitieji kreditai internete

Ką žinote apie greituosius kreditus (https://kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/greitieji-kreditai/)? Esate girdėję įvairių blogų istorijų? Manote, kad situacija kreditų rinkoje yra nekontroliuojama? Jei taip, labai klystate. Jau seniai praeityje laikai, kai greitieji kreditai buvo dalinami į kairę ir į dešinę. Dabar kreditoriai labai griežtai įvertina kiekvieną savo potencialų klientą. Tai reiškia, kad nei vienas greitasis kreditas negali būti suteiktas žmogui, kuris nėra mokus. Be abejo, kadangi greitųjų kreditų internetu paklausa yra labai didelė, kreditorių taip pat yra daugybė. Todėl pateiksime jums kelis naudingus patarimus, kurie turėtų praversti renkantis greitąjį kreditą.

Kodėl verta pasinaudoti greitųjų kreditų palyginimo portalais?

Labai svarbu, kad jūs nepamirštumėte pasinaudoti paskolų palyginimo portalais, pvz., Kreditus.eu/lt/. Tai yra bene pati efektyviausia priemonė, kuri palengvina pasirinkimą. Vietoje to, kad jūs valandų valandas praleistumėte naršydami po skirtingų kreditorių internetinius tinklalapius, galite apsilankyti viename palyginimo portale ir peržiūrėti kreditorių bei jų taikomų pasiūlymų sąrašus. Taip pat tokiuose portaluose dažnai galima surasti ir daug naudingos finansinės informacijos, pvz., apie tai, kaip efektyviau valdyti savo asmeninius finansus, į kokius veiksnius reikėtų atsižvelgti renkantis paskolą, kaip galima išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų ir kt.

Ar greitieji kreditai visuomet yra daug brangesni?

Suprantama, kad greitieji kreditai ir ilgalaikės vartojimo paskolos skiriasi. Greitieji kreditai yra suteikiami trumpesniam laikotarpiui nei ilgalaikės paskolos. Be to, jų suma taip pat būna mažesnė. Tačiau tuomet, kai yra galvojama apie greituosius kreditus, svarbiausiomis vartotojams tampa palūkanos. Trumpiau tariant, jie kelia sau klausimą – ar greitieji kreditai yra labai brangūs ir ar jiems teks patirti dideles papildomas išlaidas greitojo kredito grąžinimui? Į šį klausimą vieno vienintelio atsakymo nėra, kadangi kiekvieni kreditoriai labai skiriasi, o tai reiškia, kad kartu skiriasi ir patys greitieji kreditai bei jiems taikomos sąlygos.

Nors natūralu, kad greitieji kreditai pasižymi didesne metine palūkanų norma nei vartojimo paskolos, kai kurie greitieji kreditai internetu vartotojams yra suteikiami ir visiškai be palūkanų. Tokiu atveju jie visiškai nepabrangsta ir vartotojas kreditoriams galiausiai grąžina lygiai tiek pat, kiek buvo pasiskolinęs.

Kaip lengviau sugrąžinti greitąjį kreditą?

Labai svarbu, kad prieš kreipdamiesi dėl greitojo kredito internetu, jūs taip pat pagalvotumėte, koks bus jūsų planas, kuriuo vadovaudamiesi galėsite grąžinti jums suteiktą greitąjį kreditą. Deja, bet tikrai ne kiekvienas žmogus apie tai pagalvoja. Tačiau jei jūs neturėsite plano, tuomet jums bus daug sudėtingiau išvengti finansinių sunkumų.

Pirmiausia norint suprasti ar finansiniai įsipareigojimai jums nesukels papildomų finansinių problemų, galite vieną mėnesį pabandyti pagyventi taip, lyg jau turėtumėte finansinių įsipareigojimų, į šalį atidėdami tam tikrą pinigų sumą, kurią jums reikėtų grąžinti kreditoriams. Jei matysite, kad jūsų finansinė padėtis reikšmingai pablogėjo, tuomet turėtumėte pasistengti sumažinti patiriamas išlaidas. Tai padėtų jums lengviau padengti turimus finansinius įsipareigojimus.

Per kiek laiko yra suteikiami greitieji kreditai internetu?

Dažniausiai greitieji kreditai yra suteikiami per ganėtinai trumpą laiką. Būtent dėl šios priežasties jie ir yra vadinami greitaisiais. Tačiau vėlgi, nereikėtų pamiršti, kad kiekviena situacija yra labai skirtinga. Todėl ir vartotojų mokumo vertinimas trunka skirtingą laiko tarpą. Kartais greitieji kreditai gali būti suteikti ir vos per pusvalandį, o kartais tam prireikia ir kelių dienų. Pavyzdžiui, jei jūs dirbate pagal darbo sutartį, tuomet kreditoriai informaciją apie jūsų gaunamas pajamas matys iš karto. Tuo tarpu, jei dirbate individualiai, turėsite pateikti papildomus dokumentus.

(Perskaityta per mėnesį: 6, iš jų šiandien: 1.)