Finansai

Skelbiama INVEGA nepriklausomų stebėtojų tarybos narių atranka

Finansų ministerija skelbia atranką į uždarosios akcinės bendrovės „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) nepriklausomų stebėtojų tarybos narių pareigas. Artėjant Lietuvos nacionalinių plėtros įstaigų (NPĮ) konsolidavimui INVEGA pagrindu, siekiama užtikrinti efektyvų būsimos pagrindinės investicijų plėtrą Lietuvoje skatinančios įstaigos valdymą.

Ieškoma keturių nepriklausomų INVEGA stebėtojų tarybos narių ketverių metų kadencijai.

Be bendrųjų ir nepriklausomumo reikalavimų, iš būsimų kandidatų tikimasi specialiųjų kompetencijų skirtingose srityse: finansų ir investicijų valdymo; strateginio planavimo ir verslo plėtros; rizikų valdymo; skaitmenizacijos, organizacijų bei transformacijos valdymo.

Stebėtojų tarybą iš viso sudaro septyni nariai – keturi nepriklausomi nariai ir trys nariai – Finansų ministerijos, Aplinkos ministerijos bei Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai. Atsižvelgdamos į tai, minėtos ministerijos taip pat skelbs asmenų, siekiančių būti paskirtais į INVEGA stebėtojų tarybos narius, atrankas.

Visi reikalavimai kandidatams ir konkurso sąlygos skelbiami ČIA.

Dokumentai priimami iki spalio 31 d. 

Papildoma informacija

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ pagrindiniai veiklos tikslai teikti finansines paslaugas, įgyvendinti ir administruoti finansines bei kitokio pobūdžio verslo finansavimo priemones.

Primename, kad jog keturios Lietuvos NPĮ uždarosios akcinės bendrovės UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA), Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas dar šiemet susijungs į vieną įstaigą, patronuojančia bendrove bus paskirta INVEGA, o kitos – jos dukterinėmis bendrovėmis. Konsoliduojant NPĮ bus išnaudotos atskirų įstaigų stiprybės ir kompetencijos, jas sutelkiant vienoje vietoje ir pakeliant į naują kokybinį lygį.

Pranešimą paskelbė: Živilė Brazauskaitė, LR Finansų ministerija

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)