Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Smėliavimas – kas tai per paslauga?

Smėliavimas su profesionalia įranga

Automobilio kėbulo atnaujinimas gali būti ženkliai lengvesnis, kuomet jo paviršius bus tinkamai paruoštas ir dažytojui nereikės vargti su korozijos likučiais. Ko gero idealiausiai tokiems darbams tinka smėliavimo paslaugos. Jeigu nežinote, kas tai per paslaugos, tuomet pateikiame išsamią informaciją. Smėliavimas kas tai – tikriausiai jau supratote, kad ši paslauga yra skirta įvairių paviršių nuvalymui, nušveitimui ir paruošimui gruntavimo, dažymo darbams. Siekiant susirasti kokybiškas paslaugas, pirmiausia rekomenduoja kreiptis į keletą kompanijų, kurios teikia tokias paslaugas. Taigi, smėliavimas yra reikalingas, siekiant pašalinti korozijos sukeltas rūdis ir kitas apnašas. Ar ši paslauga naudojama tik automobilių kėbulų šveitimui? Tikrai ne, tokios paslaugos, kaip smėliavimas tinka ir metalinių konstrukcijų, žemės ūkio technikos ar ratlankių atnaujinimui. Kaip ir kiekvienos paslaugos atlikime, taip ir smėliavimo paslaugose yra reikalinga kokybė. Daugelis smėliuotojų nori dirbti su profesionalia įranga, tačiau ji tikrai ne pigiai kainuoja. Tačiau įsigijus tokią įrangą galima išgauti labai aukšto lygio rezultatus. Taip pat užsisakydami šias paslaugas turite suprasti, kad šios paslaugos jau ne pirmą dieną yra teikiamos tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek gali būti teikiamos tiesiogiai jūsų nurodytame vietoje. Kaip tai įmanoma? Smėliavimo paslaugos jau seniai yra mobilios. Smėliuotojai turi įrangą, kuria gali transportuoti pagal kliento nurodymus.

Tiesioginis smėliavimas ir dažymas

Visi šios paslaugos labiau siejamos su dažymo ar gruntavimo darbais, kadangi paprastas pilietis dažniau mato, kuomet yra smėliuojamas ratlankis ar automobilio kėbulas, tačiau šios paslaugos jau seniai yra taikomos pramonės šakose. Tiek gamyklos ar laivų priežiūros kompanijos užsisako šias paslaugas norėdamos atnaujinti ir prižiūrėti turimą techniką ar konstrukcijas. Smėliavimas ir dažymas yra bendros paslaugos, todėl jeigu planuojate toliau atlikti dažymo darbus bus geriau kuomet visą procesą atliks viena kompanija. Daugelis įmonių teikiančių šias paslaugas taip pat siūlo ir dažymo, gruntavimo paslaugas. Kodėl paslaugų apjungimas yra naudingas? Pirmiausia, jeigu visus darbus atliks viena kompanija automatiškai sutaupysite tiek laiko, tiek finansų.

Nuo ko priklauso paslaugų kainos

Šių paslaugų kainos, kaip ir visų paslaugų kainos priklauso nuo darbų apimties. Jeigu užsisakote tik smulkius smėliavimo darbus, natūralu, kad jie kainuos nedaug, tačiau tiems kas perka daugiau paslaugų, praktiškai kiekviena kompanija taiko nuolaidas ir siūlo optimalius variantus.

Rastiniai namai: http://evex.lt/rastiniai-namai/

(Perskaityta per mėnesį: 87, iš jų šiandien: 1.)