Finansai

„Sorainen“ komandą papildė patyrusi AML ekspertė Auksė Trapnauskaitė

Prie teisės firmos „Sorainen“ Finansų ir draudimo komandos prisijungė viena stipriausių pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos (AML) eksperčių Lietuvoje – Auksė Trapnauskaitė.

„Jau kurį laiką ieškojome aukščiausios kvalifikacijos AML eksperto, todėl itin džiaugiamės Auksės prisijungimu. Tikime, kad jos profesionalumas ir asmeninės savybės padės reikšmingai sustiprinti „Sorainen“ Finansų ir draudimo praktiką, o Auksės ir Godos Drąsutės duetas – atliepti klientų poreikį gauti geriausios kokybės teisines paslaugas AML srityje“, – komentuoja „Sorainen“ partneris, Finansų ir draudimo sektoriaus grupės vadovas Augustas Klezys.

Iki šiol Auksė dirbo Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnyboje, kur buvo atsakinga už finansų įstaigų priežiūrą pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos srityje. Ji teikė konsultacijas finansų įstaigoms ir vadovavo jų patikrinimams, todėl puikiai išmano ne tik nacionalinį bei tarptautinį AML reglamentavimą, bet ir įvairius finansinius produktus bei finansų įstaigų (nuo kredito įstaigų ir bankų iki fintech startuolių) veiklos specifiką ir susijusias rizikas.

„Džiaugiuosi prisijungusi prie itin profesionalios bei darbščios „Sorainen“ komandos.  Neabejoju, kad prieš akis laukia daug įdomių iššūkių! Tuo pačiu, tikiuosi, kad mano patirtis bei žinios leis prisidėti prie sėkmingo kontoros darbo konsultuojant klientus bei padedant jiems susidoroti su įvairiais iššūkiais“, – teigia Auksė Trapnauskaitė.

Pranešimą paskelbė: Monika Zavistauskaitė, UAB „INK agency“
„Sorainen“ komandą papildė patyrusi AML ekspertė Auksė Trapnauskaitė

(Perskaityta per mėnesį: 10, iš jų šiandien: 1.)