Finansai

„Spark Technologies“ dukterinės įmonės vadovu Lietuvoje paskirtas Robertas Jonyla

„Spark Technologies“ dukterinė įmonė „Ride Share“, teikianti „Spark“ elektromobilių dalijimosi paslaugą, praneša apie pokyčius. Naujuoju įmonės vadovu Lietuvoje paskirtas Robertas Jonyla. Iki šiol prie šių pareigų laikinai buvo sugrįžęs įmonės įkūrėjas Nerijus Dagilis.

Būdama vienintele tik elektromobilių dalijimosi bendrove Lietuvoje, „Spark per pastaruosius kelerius metus vykdė sparčią plėtrą, augino elektromobilių parką bei klientų ratą. Pasak įmonės įkūrėjo Nerijaus Dagilio, siekiant išlaikyti ir toliau stiprinti konkurencinius pranašumus, išnaudoti rinkos potencialą, atėjo laikas sustiprinti vadovų komandą Lietuvoje.

„Džiaugiamės, jog Robertas prisijungė prie mūsų komandos, o jo sukaupta patirtis ir žinios veiklos valdymo srityse bus svarbios vykdant mūsų tolesnę verslo plėtrą Lietuvoje. Tai leis ne tik sustiprinti mūsų pozicijas konkurencingoje rinkoje, bet ir augti bei diegti inovacijas su dar didesniu impulsu“, – teigia N. Dagilis

R. Jonyla turi daugiau nei 15 metų verslo plėtros ir veiklos valdymo patirties, sukauptos dirbant įvairiose įmonėse Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat naujasis vadovas su savimi atsineša logistikos, tiekimo grandinių ir aviacijos sektorių išmanymą.

„Jau spėjau įsilieti į ambicingą „Spark“ komandą, prisidedančią prie bendrovės augimo ir inovacijų Lietuvoje diegimo, išsigryninti bendrą viziją ir tikslus, kurių toliau kartu sieksime. Didėjant tvaraus judėjimo mieste poreikiui ir keičiantis pačių vartotojų įpročiams, matome daug galimybių sukurti reikšmingą pokytį dėl švaresnių miestų ir mus supančios aplinkos. Taip pat kryptingai dirbame ties tolesne plėtra, apie kurią pranešime visai netrukus“, – dalinasi naujasis vadovas.

N. Dagilis toliau vadovauja „Spark Technologies“ grupei, kuriai priklauso prekių ženklas „Spark“ ir Lietuvoje, Bulgarijoje bei Rumunijoje veikiančios dukterinės įmonės. Jis daugiausia dėmesio skirs įmonių grupės plėtrai ir investicijoms. R. Jonyla bus atsakingas už „Spark“ veiklą Lietuvos rinkoje.

 

Apie įmonių grupę

UAB „SPARK Technologies“, valdanti prekių ženklą „Spark“ ir mobiliąją programėlę, per dukterines įmones veikia 3 Europos šalyse: Bulgarijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje. Platforma šiose šalyse suteikia prieigą prie 2000 aplinkai draugiškų elektromobilių. Jai priklauso ir didžiausias – 700 – elektromobilių, skirtų dalijimosi paslaugai, parkas Lietuvoje. Įmonė siekia tapti lyderiaujančiu ekologiškų transporto priemonių sprendimų tiekėju Europoje. Bendros grupės investicijos siekia apie 60 mln. Eur.

 

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)