Finansai

Sporto klubai: Vyriausybės sprendimas padės sveikatingumo paslaugas išlaikyti prieinamomis, tačiau ateitis – neaiški

Vyriausybei pritarus išlaikyti lengvatinį 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą sporto klubams iki kitų metų liepos mėnesio, „Impuls“ sveikatingumo klubo vadovė Greta Radzevičienė teigia, kad toks sprendimas padės išlaikyti sporto ir sveikatingumo veiklą prieinamesnę visuomenei.

„Reikia prisiminti, kad mūsų sporto klubų tinklas vykdo keturių baseinų veiklą, nors jų išlaidos sudaro apie 60 proc. visų „Impuls“ komunalinių mokesčių už vandenį, elektrą, šildymą bei 40 proc. klubų priežiūros išlaidų. Tuo tarpu sporto klubų paslaugos išlieka tikriausiai pigiausiu laisvalaikio leidimo būdu – kaina dienai siekia vos kelis eurus. Šiuo laikotarpiu labai svarbu, kad visuomenė neatsisakytų sveikų įpročių, mes stengsimės paslaugas išlaikyti prieinamas“, – sako G. Radzevičienė.

„Impuls“ vadovės teigimu, prognozuojama, kad šios išlaidos per artimiausius metus galėtų išaugti apie septynis – aštuonis kartus lyginant su 2019-aisiais, priešpandeminiais metais.

„Labai norisi, kad visuomenės sveikatingumą palaikančios veiklos ir toliau liktų Vyriausybės akiratyje ir suteiktų pagalbą valdant energetikos krizę“, – teigia „Impuls“ vadovė.

Sveikatingumo klubas „Impuls“ iki šiol prisideda ir organizuoja įvairias sveikatingumo programas. Taip pat bendradarbiauja su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK), Lietuvos futbolo čempionų klubu Vilniaus „Žalgiriu“, krepšinio klubu „Lietkabelis“.

Pranešimą paskelbė: Vilius Mackonis, „Virtuozai”, rinkodaros ir komunikacijos agentūra (MB Virtuosus)

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)