Finansai

„Švaros brolių“ vadovų grandyje – pokyčiai

Nuo šių metų balandžio keičiasi specializuoto automobilių plovimo ir patalpų valymo tinklo „Švaros brolių“ vadovas. Dabartinis „Švaros brolių“ direktorius Ignas Pranskevičius nuo šiol koncentruosis į visos įmonių grupės „PRO BRO Group“ valdymą bei tarptautinę plėtrą, o naująja „Švaros brolių“ direktore paskirta Lina Žagarienė, iki šiol įmonėje buvusi atsakinga už patalpų valymo verslą.

„Esame vienas sparčiausiai augančių tarptautinių automobilių plovimo tinklų Europoje, jau įsitvirtinome Lietuvoje, šiemet pradedame aktyvią plėtrą į Baltijos šalis, planuojame pirmuosius žingsnius ir Skandinavijos bei vakarų Europos rinkose. Šių pokyčių dėka, didžiąją dalį savo laiko galėsiu skirti būtent „PRO BRO Group“ strateginei plėtrai“, – sako I. Pranskevičius, „PRO BRO Group“ vykdomasis direktorius, valdybos narys.

Šių metų antroje pusėje „PRO BRO Group“ atidarys dar šešias Express tunelines plovyklas Lietuvoje: trys iš jų regionuose – Alytuje, Šiauliuose ir Panevėžyje, dvi Vilniuje ir dar viena – Klaipėdoje. Metų pabaigoje duris atvers ir pirmoji plovykla Rygoje.

Po pokyčių L. Žagarienė vadovaus ne tik „Švaros brolių“ patalpų valymo verslui, bet ir savitarnų bei švaros centrų veiklai.

„Prie „Švaros brolių“ patalpų valymo departamento prisijungiau pandemijos įkarštyje, kai šis laikotarpis kiekvienam verslui iškėlė naujų iššūkių. Mums tai buvo griežtesni reikalavimai švarai, susirgimai ar izoliacijos darbuotojams – teko sparčiai reaguoti į kiekvieną pokytį, užtikrinti darbuotojų saugumą ir stabilią verslo veiklą. Būtent todėl man ši patirtis tapo dar svarbesnė, jaučiuosi pasirengusi karjeros pokyčiams – prisiimti platesnę atsakomybę už nuolat augančios bendrovės teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimą, darbuotojų profesionalumą bei naujų idėjų įgyvendinimą“, – sako L. Žagarienė.

„PRO BRO Group“ – įmonių grupė, tiesiogiai valdanti keturias įmones: UAB „Švaros broliai“, teikiančią automobilių bei patalpų švaros paslaugas Lietuvoje, UAB „PRO BRO Car wash systems“, tiekiančią ir gaminančią automobilių švaros paslaugoms užtikrinti skirtą įrangą bei medžiagas, UAB „PRO BRO Express“, besirūpinančią tunelinių plovyklų franšizių pardavimu bei aptarnavimu, ir UAB „PRO BRO asset management“, valdančią nekilnojamojo turto vystymo projektus.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Dabrišiūtė, Integrity PR

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)