Finansai

Šventiniu laikotarpiu LP EXPRESS išlaikė rekordinį siuntų pristatymo greitį

Prieš didžiąsias metų šventes daugiau nei du kartus išaugę LP EXPRESS siuntų kiekiai visiškai nepaveikė jų pristatymo greičio. Virš 97 proc. jų gavėjus pasiekė jau kitą darbo dieną – tiek pat, kaip ir įprastai.

Kalėdiniu laikotarpiu siuntos iš LP EXPRESS paštomatų vidutiniškai atsiimtos per 13 val. Tai – kiek greičiau už vidutinį metinį siuntų atsiėmimo laiką, kuris siekia 13,3 val.

Šventinį gruodžio mėnesį greičiausiai gyventojai siuntas atsiėmė iš LP EXPRESS paštomatų, esančių Akmenėje, Ignalinos Laisvės g. bei šalia IKI parduotuvės Kaune, Šilainiuose.

„Itin aukštas siuntų pristatymo rodiklis šventinio piko dienomis – nuoseklaus pasiruošimo kalėdiniam laikotarpiui rezultatas. Visus praėjusius metus intensyviai plėtėme LP EXPRESS paštomatų tinklą, o artėjant šventiniam pikui pasitelkėme papildomų kurjerių pagalbą, taip pat operatyviam siuntų pristatymui ir siuntimui pasitelkėme pašto skyrių tinklą.  Norime padėkoti ne tik puikiai su kalėdiniu siuntų srautu susitvarkiusiems mūsų darbuotojams, bet ir gyventojams, kurie LP EXPRESS pasirinko savuoju siuntų pristatymo partneriu“, – sako Laurynas Kazlauskas, Lietuvos pašto Operacijų padalinio vadovas.

Šiuo metu LP EXPRESS tinkle yra 429 paštomatai 111 gyvenviečių visoje Lietuvoje. Per 2023 m. LP EXPRESS taip pat išplėtė 95 paštomatus, esančius labiausiai gyventojų pamėgtose vietose.

Jau nuo šių metų pavasario LP EXPRESS paštomatų tinklas pradės veikti visose Baltijos šalyse. Latvijoje ir Estijoje jis bus pažįstamas Unisend vardu. Po šios plėtros Lietuvos pašto valdomą paštomatų tinklą trijose Baltijos šalyse sudarys daugiau nei 700 paštomatų.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)