Finansai

Tauragėje atidaryta pirmoji „Neste“ degalinė

Automatinių degalinių tinklas „Neste“ atidarė pirmąją degalinę Tauragėje. Tai – jau aštuoniasdešimtoji tinklo degalinė šalyje. Į jos įrengimą investuota 0,5 mln. eurų.

Strategiškai patogioje vietoje įrengta degalinė veiks visą parą, joje bus galima ne tik įsipilti aukštos kokybės degalų, bet ir įsigyti priedo „AdBlue“ bei pasinaudoti automobilių stiklų ploviklio „EasyFill“ kolonėle.

„Matydami mūsų siūlomų produktų paklausą, 2021-aisiais vykdėme aktyvią plėtrą visoje šalyje – atidarėme net 5 naujas degalines. Ir toliau stebime sparčiai augantį poreikį saugiau ir patogiau įsigyti kokybiškų degalų, naudojantis savitarna, todėl džiaugiamės, galėdami pasiūlyti šią galimybę vis didesniam klientų ratui“, – sako M. Lindkvist.

Anot Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko, tokios investicijos smarkiai prisideda prie regiono konkurencingumo.

„Tauragėje kuriantis naujiems verslams, gyventojai ir miesto svečiai gauna daugiau aukšto lygio paslaugų, o dėl atsirandančios konkurencijos – gali tikėtis ir palankesnių kainų. Tokios investicijos ilguoju laikotarpiu regioną daro patrauklesnį ne tik gyventojams, bet ir kitiems investuotojams“, – sako jis.

Naujojoje „Neste“ degalinėje Tauragėje klientai už kurą atsiskaityti galės grynaisiais pinigais, banko bei „Neste“ mokėjimo kortelėmis, taip pat „Neste“ mobiliąja programėle.

Jie taip pat ras aplinkos taršą mažinančio priedo „AdBlue“ kolonėlę bei tvarią stiklų ploviklio paslaugą „Easy Fill“, leidžiančią langų skysčio įsipilti tiesiai iš įrengtos kolonėlės. Bendrovės skaičiavimais, dėl šios paslaugos per metus į aplinką neišmetama iki 38 tūkst. plastikinių langų skysčio standartinių 4 litrų talpos pakuočių.

„Neste“ ne vienerius metus iš eilės patenka į tvariausių pasaulio įmonių ketvertuką, o pernai vartotojų buvo pripažinta tvariausiu prekės ženklu degalų kategorijoje Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: Birutė Rutkauskaitė, UAB „Publicum”
Tauragėje atidaryta pirmoji „Neste“ degalinė

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)