Finansai

„Tele2“ padėka medikams – dovanoja nemokamą internetą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ atsidėkodamas medikų bendruomenei už sunkų, bet itin reikšmingą darbą kovojant su koronaviruso plitimu šalyje, dovanoja neribotą internetą.

„Esame dėkingi visai Lietuvos medikų bendruomenei, kuri negailėdama jėgų, be pertraukų dirba tam, kad Lietuvos gyventojai jaustųsi saugūs. Vertiname jūsų pasiaukojimą bei puikiai suprantame, koks svarbus jums šiuo metu yra ryšys su namuose likusiais artimaisiais, todėl norime suteikti jums galimybę su jais bendrauti nevaržomai“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Mobiliojo ryšio operatorius nuo šiandien visiems medicinos įstaigų darbuotojams, kurie yra „Tele2“ ir „Pildyk“ klientai, dovanoja neribotą internetą, kuris galios tris mėnesius.

Šią paslaugą automatiškai operatorius įjungs ligoninėms ir poliklinikoms, su kuriomis turi partnerystės sutartis. Apie paslaugos galiojimo pradžią klientai bus informuoti trumpąja SMS žinute.

Medikams, turintiems privačius numerius, suvedus savo licencijos numerį dovaną galima atsiimti vieno mygtuko paspaudimu.

„Tele2“ klientams dovaną atsiimti galima paspaudus ant šios nuorodos: 

https://tele2.lt/privatiems/medikams

Išankstinio mokėjimo „Pildyk“ paslaugos klientams dovaną atsiimti galima paspaudus ant šios nuorodos: www.pildyk.lt/medikams

„Tele2“ dėkoja visai medikų bendruomenei už pastangas ir sunkų darbą saugant mūsų sveikatą ir gelbėjant gyvybes.

Pranešimą paskelbė: Emilija Bertašiūtė, UAB „Publicum“

(Perskaityta per mėnesį: 21, iš jų šiandien: 1.)