Finansai

„TransferGo“ sulaukė naujos investicijos – šį kartą 17,5 mln. JAV dolerių

Viena sparčiausiai pasaulyje augančių tarptautinių perlaidų kompanijų „TransferGo“ šiandien baigė B serijos investicijų pritraukimo etapą. Jam vadovavo Švedijos rizikos kapitalo fondų valdytoja „Vostok Emerging Finance“ ir Silicio slėnyje įsikūrusi kompanija „Hard Yaka“. Šiame procese taip pat dalyvavo tokios kompanijos kaip „Revo Capital“, „U-Start Club“ ir „Practica Capital“. Per du investicijų injekcijos raundus, kurių pirmasis vyko gegužę, „TransferGo“ iš viso pritraukė 17,5 JAV dolerių.

„Metai iš metų augdami 100 proc., dabar šį augimą mes dar labiau spartiname. Pritrauktą finansavimą naudosime tolimesnei tarptautinei plėtrai ir užimamos rinkos dalies didinimui, ypač tokiose šalyse kaip Turkija, Indija, Ukraina ir Rusija, taip pat naujų produktų ir paslaugų kūrimui. Vertiname, jau esamų investuotojų palaikymą ir tai, kad šį kartą prie jų prisijungė Silicio slėnyje įsikūrusio „Hard Yaka“ fondo atstovas Greg Kidd. Esu įsitikinęs, kad jo patirtis vystant vienus geriausių fintech verslų pasaulyje bus neįkainojama“, teigia „TransferGo“ vadovas ir vienas įkūrėjų Daumantas Dvilinskas.

 „TransferGo“ ką tik baigė sutelktinio finansavimo kampaniją per „Seedrs“ platformą, kurios metu pritraukė 101 proc. planuoto finansavimo, o spalį bendrovė klientams pasiūlė unikalią naujovę ir pirmieji pasaulyje pradėjo teikti visiškai nemokamų tarptautinių piniginių perlaidų paslaugas – joms netaikomi jokie transakcijos ir valiutos keitimo mokesčiai, todėl klientams visame pasaulyje perlaidos nieko nebekainuoja.

„Džiaugiamės nauja partneryste su „TransferGo“ komanda, kuri prasidėjo jiems įžengiant į šį naują augimo etapą. Jų dėmesys klientų aptarnavimui ir produktų novatoriškumui daro juos viena įdomiausių į vartotojų finansus orientuotų kompanijų Europoje. Neseniai stebėjome jų naujų produktų pristatymą rinkai, pavyzdžiui, „Ripple“ įgalintus momentinius pervedimus ir visiškai nemokamų perlaidų paslaugas, todėl neabejojame užtikrintu kompanijos augimu“, sako vienas „Hard Yaka“ fondo įkūrėjų Gred Kidd.

Šiuo metu kompanija turi per 833 tūkst. klientų, prie kurią kas dieną prisijungia daugiau nei 1 tūkst. naujų vartotojų. Tai vienintelė paneuropinė kompanija, kuri gali užtikrinti, kad tarptautinė pinigų perlaida adresatą pasiektų per 30 min. Šiuo metu „TransferGo“ veiklą vykdo 47 pasaulio valstybėse ir per šešerius veiklos metus yra pritraukusi beveik 40 mln. JAV dolerių investicijų. 2017 m. „TransferGo“ vadovas ir vienas įkūrėjų D. Dvilinskas „Forbes“ buvo pripažintas vienu iš 30-ies įtakingiausių finansų pasaulio žmonių iki 30 metų, šiemet kompanija nominuota greičiausiai augančio startuolio kategorijoje prestižiniuose „Europas“ ir „TechCrunch“ rengiamuose apdovanojimuose.

Apie „Hard Yaka“

„Hard Yaka“ yra į nešiojamąją tapatybę, mokėjimus ir skirtingas rinkas orientuota investicinė bendrovė. Jos įkūrėjas Greg Kidd taip pat buvo pirminis investuotojas ir patarėjas tokioms kompanijoms kaip „Twitter“ ir „Square“. Jis taip pat yra San Fransiske įsikūrusios ir blockchain technologija grįstos nešiojamosios tapatybės platformos „GlobaliD“ vadovas ir įkūrėjas bei buvęs „Ripple“ rizikos valdymo vadovas.

Pranešimą paskelbė: Kotryna Dzikaraitė, UAB „INK agency“

(Perskaityta per mėnesį: 8, iš jų šiandien: 1.)