Finansai

UAB "Veika" ir "Roland DG" kurs bendrą įmonę

Vilnius, Lietuva, 2023 m. liepos 31 d. – UAB „VEIKA“ (būstinė: Vilnius, Lietuva; generalinis direktorius: Dr. Aleksey Etin), tapetų pramonės produktų ir su skaitmenine spauda susijusių produktų gamintoja ir pardavėja, pasirašė sutartį su pasaulyje pirmaujančia skaitmeninės spaudos sprendimų tiekėja „Roland DG“ dėl naujos bendros įmonės steigimo.

Naujoji įmonė taps „Roland DG“ korporacijos dalimi. Pagrindinis jos tikslas bus toliau plėtoti tvarias tapetų ir skaitmeninės spaudos pramonėms skirtas technologijas. Daugiausia dėmesio ir toliau bus skiriama DIMENSE™ ir Ecodeco™ technologijoms, pasitelkiant „VEIKA“ rašalų ir medijų gamybos patirtį bei „Roland DG“ spausdintuvų tobulinimo žinias. Abi įmonės yra verslo partnerės nuo 2015 m., o naujos bendros įmonės sukūrimas paspartins DIMENSE™ technologijos pažangą, įskaitant naujus efektus ir pritaikymą įvairiose srityse, taip pat tvarių Ecodeco™ medžiagų, skirtų tradicinių tapetų pramonei, kūrimą ir gamybą.

Ateities planai

Artimiausioje ateityje, kol abi įmonės rūpinsis integracija, dabartinė verslo struktūra nesikeis. Mūsų branginamiems klientams ir tiekėjams taip pat jokių pokyčių neplanuojama. Išsamesnė informacija apie naujų produktų įvedimo į rinką laiką ir būdus bus pateikta vėliau.

 Apie UAB „VEIKA“ ir UAB „Dimense print“

VEIKA – tai šeimos įmonė, kurią 1991 m. Vilniuje, Lietuvoje, įkūrė Jakovas Etinas ir kuri yra gerai žinoma kaip plataus medžiagų asortimento tapetų pramonei gamintoja. „VEIKA“ užsitarnavo patikimo tiekėjo, turinčio gausybę žinių ir patirties tapetų gamybos srityje, reputaciją. 2007 m. prie verslo prisijungus antrai kartai, Dr. Aleksejui Etinui, suprasdama, kad, siekiant ilgalaikės sėkmės, pagrindinį vaidmenį atlieka nuolatiniai moksliniai tyrimai ir plėtra, „VEIKA“ įkūrė įspūdingas laboratorijas, skirtas dažų, polimerų ir grunto produktų inovacijoms.

Nuo 2012 m. dėmesys buvo sutelktas į skaitmeninę spaudą, pradėta solventinių rašalų ir PVC medijų gamyba. Dabar, siekdama saugoti aplinką, įmonė pradėjo gaminti pagrindą tapetams be PVC, išradusi ir užpatentavusi Ecodeco™ – pagrindą be plastifikatorių, skirtą tradicinių reljefinių tapetų gamybai karšto įspaudimo būdu. Skaitmeniniai įmonės sprendimai taip pat apima DIMENSE™ – pažangiausią plačiaformatę spaudos technologiją, sulaukusią didelio pripažinimo dėl unikalios struktūros spausdinimo galimybių, aplinkai nekenksmingų dažų ir medijos, leidžiančio spausdinti originalaus išraiškingo dizaino sienų dekorą.

 Apie „Roland DG“ korporaciją

„Roland DG“ korporacija – pasaulyje pirmaujanti skaitmeninės spaudos sprendimų tiekėja. Įmonės rašaliniai spausdintuvai, spausdintuvai (su automatiniu pjaustytuvu) ir pjaustymo mašinos plačiai naudojamos kuriant įvairius reklaminius gaminius, įskaitant plakatus, ženklus, lipnią automobilių grafiką, lipdukus ir etiketes, taip pat teikiant drabužių ir asmeninių daiktų, pavyzdžiui, išmaniųjų telefonų dėklų, pritaikymo personalizuotiems poreikiams paslaugas. Neseniai „Roland DG“ ėmėsi naujo daug žadančio skaitmeninės transformacijos projekto ir pradėjo teikti debesijos paslaugą „Roland DG Connect“, didinančią klientų pasitenkinimą ir sėkmę, užtikrinant patogesnę ir stabilesnę darbo aplinką, geresnį darbo našumą, didesnę verslo plėtrą bei pelningumą. Įmonė taip pat sukūrė ir užpatentavo maketavimo ir spausdinimo valdymo programinę įrangą, kuri suteikia nepamirštamus kūrybinius pojūčius ir patirtis, nes leidžia klientams patiems kurti dovanas, drabužius, brangius prisiminimus.

Vadovybės pranešimas

 UAB „VEIKA“ generalinis direktorius Dr. Aleksejus Etinas pranešė:

 „VEIKA“ ir „Roland DG“ yra verslo partneriai nuo 2015 m. Tikiu, kad bendros įmonės su „Roland DG“ sukūrimas bus puiki proga pasinaudoti tuo, ką abi įmonės turi geriausio: „Roland DG“ patirtis kuriant spausdintuvus ir platinimo galimybės visame pasaulyje bei „VEIKA“ žinios rašalų ir medijų gamybos srityje. Ši partnerystė leis paspartinti DIMENSE™ ir Ecodeco™ technologijų pažangą ir pakelti jas į naują lygį. Man didelė garbė, kad mumis pasitiki toks išskirtinis partneris kaip „Roland DG“, ir labai džiaugiuosi, kad pasiekėme šį susitarimą. Tikiu, kad jis bus labai naudingas visiems, įskaitant taip vertinamus partnerius, klientus ir tiekėjus.

„Roland DG“ korporacijos prezidentas ir ryšių su klientais valdymo skyriaus direktorius Kohei Tanabe pranešė:

 „Puikiai prisimenu tą dieną, kai 2019 m. pirmą kartą susipažinau su skaitmeninės spaudos technologija DIMENSE™. Šiandienos pranešimas žymi reikšmingą mūsų misijos „Atverti naujas galimybes visuomenei pasitelkiant skaitmenines technologijas“ ir mūsų tikslo „Įgalinti kūrybiškumą ir sukelti susižavėjimą visame pasaulyje“ sintezę su unikalia ir novatoriška plačiaformatės reljefinės spaudos technologija DIMENSE™. Visų derybų metu troškau suvienyti jėgas ir sukelti susižavėjimą visame pasaulyje. „Roland DG“ nuosekliai augo, naudodamasi skaitmeninimo ir rinkos kūrimo potencialu. Dabar, įsigyjant UAB „Dimense print“ akcijų, man yra didelė garbė kartu judėti į priekį, puoselėjant reljefinės spaudos, įskaitant tapetus, rinką.“

Pranešimą paskelbė: Renata Čižauskienė, UAB „Veika”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)