Finansai

Vartojimo paskolos dirbant užsienyje

paskolos dirbant uzsienyjeŠiuo metu paskolos dirbant užsienyje negauna daugelis žmonių. Kalba eina ne tik apie kreditų bendroves, bet ir apie bankus ar net unijas. Jos šiuo metu yra nusistačiusios dar griežčiau. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurie pajamas gauna kita valiuta, o ne eurais, šiuo metu skolintis neturi tiek daug galimybių kaip tie, kurie dirba ir gyvena Lietuvoje. Užsienyje dirbantiems asmenys yra žymiai sunkesnės sąlygos, nes vis dėlto – jų gaunamos pajamos nėra registruojamos Lietuvoje. Dėl to kreditoriai ir vengia turėti reikalų, nes neaišku ar kliento pateikiami duomenys yra teisingi. Tiesiog kreditoriai neturi galimybės patikrinti tų duomenų ir tiek.

Jeigu jus domina paskolos, tuomet reikėtų žinoti ir tai, kad jos taip paprastai nėra išduodamos. Pirmiausia, jeigu manote, kad dirbantiems užsienyje kreditai išduodami lengviau, vadinasi labai klystate. Taip nėra, nes dirbantys užsienyje kaip tik sunkiau gauna paskolas. Paskolos dirbant negauna daug žmonių dar ir dėl to, kad neretai kai kurie asmenys turi registruotų skolų. Dėl to kai kurie asmenys ir išvyksta į užsienį, jog užsidirbtų pinigų ir padengtų visus įsiskolinimus. Jeigu tie įsiskolinimai yra registruoti, vadinasi tai bus didžiulė kliūtis, kuris neleis gauti paskolos. Tai galioja visiems asmenims – kreditoriai nenori išduoti paskolų tiems, kurie yra registruoti skolininkai.

Jeigu svarstote ar paskolos dirbant užsienyje išduodamos bankuose, turite pasidomėti kreditų išdavimo tvarka bei naujienoms. Ne taip jau ir senai bankai pareiškė, kad jie paskolų neišduos tiems asmenims, kurie pajamas gauna ne vietine valiuta t.y. eurais. Jeigu dirbate Skandinavijos šalyse ir gaunate atlygį kronomis, vadinsi skolinimosi metu susidursite su kliūtimis. Bankai nenorės išduoti paskolų ir tiek.

Aišku, yra dar ne viena priežastis kodėl kai kurie asmenys negauna jokių kreditų. Kai kuriems tiesiog nėra galimybių skolintis dėl per mažų pajamų. Nors ir gaunamos nemažos pajamos, vis tiek dar žiūrima ir į turimus įsipareigojimus. Kuo jų daugiau – tuo sudėtingiau bus gauti paskolą. Tad, jokiu būdu nevarkite skolindamiesi Lietuvoje, jeigu negaunate pakankamai pajamų.

(Perskaityta per mėnesį: 24, iš jų šiandien: 1.)