Finansai

Veiklą pradėjo elektroninė medienos birža

Miško ir medienos prekybos platforma miskoaukcionas.lt pristatė naują paslaugą – medienos biržą. Šio sprendimo pagalba privatūs medienos pardavėjai galės palyginti kainas, sąlygas, išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą ir parduoti medieną internetu.

„Prasidėjus karantinui miškininkystės įmonės susidūrė su problema – stipriai sumažėjo medieną perkančių perdirbimo įmonių skaičius. Dalis jų iš viso sustabdė pirkimą, dalis stipriai sumažino kainas, kitos pradėjo vėluoti atsiskaityti. Pasitarėme ir nusprendėme sudaryti galimybę realizuoti medieną šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu.“ – sako Tadas Palaima, „Miško aukcionas” direktorius.

Medienos biržoje medieną bus galima parduoti vienu paspaudimu bet kuriam pasirinktam pirkėjui. Pasirinkus medienos lokaciją platforma pateiks geriausius pasiūlymus medienos pardavimui, su kainomis ir specifikacijomis. Nebereikės sudarinėti atskirų sutarčių su skirtingais pirkėjais, skambinti pirkėjui ir derintis kainos bei ieškoti transporto. Taip pat pardavėjas galės pasirinkti 3 darbo dienų apmokėjimą ir greičiau gauti verslui taip reikalingas lėšas.

Pranešimą paskelbė: Tadas Palaima, UAB MIŠKO AUKCIONAS

(Perskaityta per mėnesį: 24, iš jų šiandien: 1.)