Finansai

Verslo misijoje į Omano Sultonatą – 30 verslininkų delegacija iš Lietuvos

Šiuo metu Omano Sultonato sostinėje Maskate lankosi verslininkų delegacija iš Lietuvos. Šią verslo misiją inicijavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Misijoje dalyvauja beveik 30 skirtingus sektorius atstovaujančių verslininkų, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių.

Delegacijai vadovaujantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) viceprezidentas Zigmantas Dargevičius verslo misijos metu susitiko  su  Omano prekybos ir pramonės rūmų pirmininku Faisal Abdullah Al Rawas bei Omano prekybos, pramonės ir investicijų skatinimo ministerijos ministru Qais bin Mohammed Al Yousef. Susitikimų metu buvo aptartos tolimesnio abipusio bendradarbiavimo tarp abiejų prekybos rūmų perspektyvos bei galimybės Lietuvos verslininkams.

Balandžio 30 dieną Lietuvos delegacijos atstovai dalyvavo Omano prekybos ir pramonės rūmų organizuotame pirmajame Omano Sultonato – Lietuvos verslo forume. Dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų  ministrė Aušrinė Armonaitė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) viceprezidentas Zigmantas Dargevičius, Omano prekybos ir pramonės rūmų pirmininkas Faisal Abdullah Al Rawas. Omano prekybos, pramonės ir investicijų skatinimo ministerijos vadovai pristatė investavimo galimybes, verslo vystymo perspektyvas.

Maskate Lietuvos verslininkai susitiko su Omano Sultonato lietuvių bendruomene. Verslo misijos metu įmonių iš Lietuvos atstovai lankėsi didžiausiose Maskate įsikūrusiose įmonėse, dalyvavo B2B renginyje su  Omano verslininkais, kur mezgė naujus bendradarbiavimo ryšius.

Šią verslo misiją Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams padėjo organizuoti Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje. Verslo misijoje dalyvavo ir Lietuvos Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, viceministras Karolis Žemaitis bei Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje ir Omano Sultonatui  Eitvydas Bajarūnas.

Gegužės 3 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Zigmanto Dargevičiaus vadovaujama delegacija vyksta į Jungtinius Arabų Emyratus (Šardžą), kur gegužės 4 d. vyks Jungtinių Arabų Emyratų – Lietuvos verslo forumas. Šio forumo metu bus pasirašyta Jungtinių Arabų Emyratų – Lietuvos verslo tarybos įsteigimo sutartis tarp Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos ir Jungtinių Arabų Emyratų prekybos ir pramonės rūmų federacijos.

Pranešimą paskelbė: Ingrida Kazlauskaitė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Verslo misijoje į Omano Sultonatą – 30 verslininkų delegacija iš Lietuvos

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)