Finansai

„Vičiūnų grupės“ įmonės informuoja apie „Šaldyto jūrų gėrybių rinkinio“ produkto gamybos stabdymą.

Atlikę daugybę papildomų labaratorinių tyrimų akredituotose Lietuvos bei užsienio labaratorijose, nustatėme, kad jūros gėrybių rinkinio pagrindinio ingrediento (kalmarų) tyrimų rezultatai kaskart gaunami su didelėmis paklaidomis. Papildomai atlikę RASFF (Rapid Alert System for Food and Feed) pranešimų analizę nustatėme, kad per pastaruosius metus kalmaruose ir kituose galvakojuose moliuskuose, kurių gamybos šalys yra: Kinija, Indija, Tailandas, Filipinai, Ekvadoras, rasta padidinta tarša kadmiu. Įvertindami, kad šios žaliavos pagrindiniai tiekėjai yra iš minėtųjų regionų, manome, kad šis produktas yra padidintos rizikos kategorijoje.

Atsižvelgiant į gautų tyrimų rezultatus, „Vičiūnų grupės“ įmonės imasi prevencinių veiksmų ir stabdo „Šaldyto jūrų gėrybių rinkinio“ produkto gamybą bei prekybą. Patvirtiname, kad šis produktas, „Vičiūnų grupės“ įmonių iniciatyva yra išimtas iš prekybos tinklų ir bus sunaikintas.

Norime patikinti, kad „Vičiūnų grupės“ įmonės laikosi maisto kokybės ir saugos standartų ir imasi visų galimų prevencinių priemonių siekiant užkirsti kelią bet kokioms kokybės neatitiktims. Mūsų įsipareigojimai vartotojams – mūsų prioritetas, tad dedame visas pastangas, kad rinką pasiektų tik aukščiausios kokybės produktai.

Pranešimą paskelbė: PR Service, PR Service

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)