Finansai

Viena didžiausių naujienų Lietuvos investavimo rinkoje – investicijų apsauga

Sutelktinio verslo paskolų platforma FinoMark pristato naujovę – nuo šiol savo investuotojams daliai paskolų siūlys investicijų portfelio apsaugą iki 500 eurų. Dalis paskolų bus pažymėtos FinoMark BuyBack logotipu, o investuojant į tokias paskolas klientai gaus papildomą užtikrinimą dėl šių investicijų apsaugos. Tokiu būdu, net ir tie žmonės, kurie iki šiol vengdavo išbandyti save investavime, dabar galės išbandyti investavimą į sutelktines paskolas verslui.

„Šiuo metu įvairių investicijų Lietuvoje turi apie 53% Lietuvos gyventojų. Pati populiariausia investavimo priemonė yra investicinis draudimas, kita, populiarumo neprarandanti – investicija į nekilnojamąjį turtą. Tačiau, reikia suprasti, jog norėdami turėti sveiką investicijų kultūrą, turime užtikrinti priemonių diversifikaciją ir leisti žmonėms išbandyti naujus investavimo būdus. Todėl atliepdami šį poreikį norime paskatinti daugiau žmonių išbandyti investavimą ir užtikrinti, kad jie tai galės padaryti saugiau. Būtent tam skirta FinoMark BuyBack apsauga.” – apie naują projektą kalbėjo FinoMark įmonės vadovas Gražvydas Balčas.

Buyback apsauga yra populiarus instrumentas Europos sutelktinio finansavimo platformose, tačiau Lietuvoje, bent šiuo metu, tokia paslauga plačiai neteikiama. „Tvirtindami paskolas atsižvelgiame į daugybę veiksnių, todėl turime žemus paskolų „default“ rodiklius, dėl to net esant nevisiškai apibrėžtai ekonominei situacijai nebijome didinti investuotojų saugumo, perkeldami dalį rizikos ant pačios įmonės ir partnerio pečių. Matome, kad lietuviai ieško būdų apsaugoti savo turimas pinigines lėšas, rekordiškai kyla indelių kiekiai bankuose, o mes savo ruožtu norime paskatinti rinktis priemonę, kuri gali užtikrinti didesnę grąžą.” – pratęsė G. Balčas.

FinoMark – sutelktinio finansavimo platforma, veikianti pagal lėšų rinkimo ir investavimo modelį, kuris modernizuoja finansavimo procesą ir pateikia efektyvesnį ir daugiau pridėtinės vertės kuriantį sprendimą galutiniam vartotojui. FinoMark priklauso NEO Finance, AB įmonių grupei. NEO Finance yra Nasdaq Baltijos „First North“ akcijų biržoje listinguojama įmonė, administruojanti Paskolų klubo platformą.

FinoMark specialistai atidžiai įvertina ir atrenka projektus, tačiau norime atkreipti dėmesį, kad investavimas visuomet yra susijęs su rizika prarasti dalį ar visą investiciją. Rekomenduojame investuoti atsakingai ir investicijas išskaidyti.

 

Pranešimą paskelbė: Lukas Tamulynas, NEO Finance AB

Viena didžiausių naujienų Lietuvos investavimo rinkoje – investicijų apsauga

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)