Finansai

„Vilniaus metrologijos centras“ sieks trigubinti apyvartą, nusitaikė į tarptautines rinkas ir tampa „Nordic Metrology Science“

„Vilniaus metrologijos centras“, seniausia Lietuvoje metrologijos įmonė, teikianti aukštos kokybės teisinės, mokslinės ir industrinės metrologijos paslaugas, keičia pavadinimą ir nuo sausio 4 d. vadinsis „Nordic Metrology Science“.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti naują savo vardą bei įvaizdį, kuris mums pasitarnaus žengiant į tarptautines rinkas“, – teigia laikinai centro generalinės direktorės pareigas einanti Evelina Šimanskienė. Naujasis „Nordic Metrology Science“ pavadinimas simbolizuoja tarptautiškumą, aukščiausią paslaugų kokybę, šiuolaikišką požiūrį į metrologijos paslaugas bei tvarumu paremtą verslo valdymo modelį.

Rugsėjo mėnesį „Nordic Metrology Science“, kuris tuo metu dar vadinosi „Vilniaus metrologijos centru“, valdymą perėmė tarptautinė farmacijos grupė UAB „Pharmasanta Group“. Naujieji savininkai turi ambicingų planų, įsipareigoja tęsti metrologijos įmonės veiklą, planuoja trigubinti apyvartą ir plėstis į tarptautines rinkas.

Pasikeitus valdytojams – ne tik naujas vardas, bet ir naujos galimybės

Anot E. Šimanskienės, naujieji centro valdytojai yra rimtai pasiryžę sumoderninti centro veiklą, pritaikyti gerąsias grupės verslo valdymo praktikas, bei reikšmingai išplėsti veiklos apimtis. „Nuo pat pirmų dienų „Pharmasanta Group“ komanda ėmė dalintis geriausiomis verslo valdymo praktikomis, palaikė komandą ir dalinosi patirtimi bei patarimais. Prisijungus prie grupės mums atsivėrė nauji kompetencijų, partnerių ir galimybių tinklai. Todėl mūsų komanda yra motyvuota, pasiruošusi augti ir priimti tolimesnius pozityvius pokyčius organizacijoje.“

„Nordic Metrology Science“ atstovė teigia, kad nepaisant planuojamų pokyčių, teikiamų paslaugų kokybė ir toliau išliks neginčijamu tolimesnės veiklos prioritetu. „Tikime, kad puiki mūsų teikiamų paslaugų kokybė, patikimumas bei aukšta komandos kompetencija yra pagrindiniai veiksniai išlaikantys esamus bei pritraukiantys naujus klientus. Dabar, kartu su naujaisiais valdytojais, siekiame ir toliau plėsti siūlomų paslaugų spektrą ir didesnį dėmesį skirti potencialiems klientams užsienio rinkose, kurių poreikius, dėka „Pharmasanta Group“, dabar suprantame dar geriau“, – tvirtina Evelina Šimanskienė.

Laikinoji centro direktorė teigia, kad įmonės planuose didesnis dėmesys skiriamas ir tvarumui bei komandos kompetencijų kėlimui. „Tvarios veiklos praktikos mums nėra naujiena, tačiau manome, kad galime daryti dar daugiau, kad užtikrintume savo veiklos tvarumą. Net ir pats mūsų veiklos pobūdis mažina bereikalingą vartojimą, nes teisingai prižiūrimos matavimo priemonės veikia ilgiau, juos reikia rečiau keisti. Siekiame, kad mūsų vykdoma veikla būtų ne tik ekologiška, bet ir socialiai atsakinga. Dar didesnį dėmesį nei iki šiol skirsime komandos kompetencijų kėlimui, investuosime į jų tobulėjimą. Tikime, kad tai leis ir toliau užtikrinti mūsų aukščiausios kokybės paslaugas.“

Ji priduria, kad naujų valdytojų inicijuoti pokyčiai, įskaitant ir įvaizdžio pokytį, tėra vienas iš daugelio ambicingų planų, kuriuos įgyvendina kartu su naujaisiais „Nordic Metrology Science“ valdytojais. „Matome didelį potencialą plėsti savo apimtis ir žengti į naujas rinkas. Artimiausiuose planuose – Baltijos regionas ir Vakarų Europa, vėliau mąstome apie plėtrą ir kitose šalyse. Esame tikri, kad su „Pharmasanta Group“ pagalba galėsime efektyvinti veiklos rezultatus, vykdyti tikslingą geografinę plėtrą ir užsitikrinti lyderio pozicijas tarptautinėje metrologijos rinkoje“, – teigia E. Šimanskienė.

 

Apie „Nordic Metrology Science“:

„Nordic Metrology Science“, prieš tai „Vilniaus metrologijos centras“ – tai viena seniausių metrologijos paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Tarptautiniu mastu akredituota bei pripažįstama bendrovė teikia aukščiausios kokybės metrologijos paslaugas, įskaitant matavimo priemonių patikrą, kalibravimą, bandymus, atitikties įvertinimą, tipo įvertinimą ir kita.

Lietuvoje bei Europoje paslaugas teikianti įmonė turi sukaupusi daugiau nei 1800 metrologijos standartų bazę bei aktyviai dalyvauja tarptautiniuose tarplaboratoriniuose palyginimuose ir patikros metodikų kūrime.

„Nordic Metrology Science“, priklausanti „Pharmasanta Group“ įmonių grupei, didelį dėmesį skiria tvarioms verslo praktikoms, inovacijoms ir ekologiškiems sprendimams.

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)