Finansai

Vilniuje įvyks pirmasis Prancūzijos ir Baltijos šalių verslo forumas

Balandžio 13 d. Prancūzijos ir Lietuvos Prekybos rūmai pirmą kartą surengs verslo forumą, skirtą ekonominių santykių stiprinimui. Renginio metu ekspertai išskirtinį dėmesį skirs strateginėms susisiekimo ir transporto temoms, kuriose Prancūzijos atstovai sieks perteikti sukauptą patirtį bei vystyti dvišalius projektus.

Prancūzijos ir Lietuvos Prekybos rūmai skelbia, kad pirmą kartą rengiamas forumas – tai erdvė, kurioje verslo bendruomenės atstovai aptars bendradarbiavimo galimybes neapibrėžtumo sąlygomis. Ieškosime būdų, kaip veikti kartu, kai susiduriame su besitęsiančiu konfliktu Ukrainoje, o santykiai su artimiausiomis kaimynėmis – įtempti.

„Šiandien vykstantis forumas – tai galimybė realizuoti „Prancūzijos komandos“ koncepciją. Ja siekiama Prancūzijos įmonėms, institucijoms ir suinteresuotoms šalims pristatyti projektus, kurie vystomi Baltijos šalyse. Vilniuje šiandien kuriasi erdvė, kurioje susitiks Prancūzijos ir Baltijos šalių verslo bendruomenės, jos keisis gerosiomis praktikomis ir užmegs ryšius su nacionalinėmis įmonėmis“, – sakė Prancūzijos ir Lietuvos Prekybos rūmų prezidentas Anthony Poullain ir viceprezidentas Franck de Bruyn.

Prancūzijos ir Lietuvos Prekybos rūmų atstovai tikisi, kad šis verslo forumas ateityje taps tradiciniu renginiu, stiprinančiu dvišalius ekonominius santykius. 

Šiemet renginyje dalyvaus Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega, Susisiekimo ministras Marius Skuodis, Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Alix Everard, Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmų, „LTG Cargo“, „LTG Infra“ bei „Klaipėdos nafta“ atstovai, taip pat Prancūzijos verslo bendruomenės atstovai. Išsamiau su renginio programa galime susipažinti čia.

Renginys vyks Vilniuje, viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“. Renginio kalba – anglų. Registracijos į renginį anketa čia

Pranešimą paskelbė: Viktorija Gailiūtė, UAB „Publicum”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)