Finansai

VMI klientų patogumui ilgina darbo laiką Vilniuje ir Kaune, skelbiama daugiau telefonų registracijai

2020 m. birželio 12 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad gyvoms konsultacijoms norinčių atvykti klientų patogumui, nuo birželio 15 d. ilginamas padalinių Vilniaus ir Kauno miestuose darbo laikas, o regionuose praplėstas registracijoms skirtų telefonų numerių sąrašas. Pažymima, kad vis dar priimami tik iš anksto telefonu užsiregistravę klientai, o vizitams padaliniuose su prailgintu darbo laiku registruotis galima jau šiandien.

Atnaujintas AVMI padalinių darbo laikas:

  • Vilniaus m. VMI padalinys (Ulonų g. 2): I-IV nuo 7.00 iki 18.00 val.; V – nuo 7.00 iki 16.45 val.
  • Kauno m. VMI padalinys (Europos pr. 105): I-IV nuo 7.30 iki 18.30 val.; V – nuo 7.30 iki 17.00 val.

Primenama, kad registracijos atvykimui į AVMI padalinius vykdomos specialiai tam skirtais regioniniais telefonų numeriais, kurie skelbiami čia. Atkreipiame dėmesį, kad papildomais numeriais teikiamos ir individualios telefoninės konsultacijos mokesčių klausimais.

Gyventojams kilus klausimams, pasikonsultuoti galima ne tik paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882, bet ir kitais papildomais telefonų numeriais, kurie skelbiami VMI interneto svetainėje.

Savarankiškai aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt ir VMI vaizdo kanale. Išsami informacija apie pajamų deklaravimą pasiekiama adresu https://www.vmi.lt/cms/deklaravimas-uz-2019-m. Aktuali informacija skelbiama ir oficialiame VMI socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija.

Pranešimą paskelbė: Laimonas Rimkus, Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

(Perskaityta per mėnesį: 14, iš jų šiandien: 1.)