Finansai

VTG paslaugų portfelis jau prieinamas Baltijos šalyse: VTG atidaro geležinkelių logistikos įmonę Lietuvoje

  • Pradeda veiklą UAB „VTG Rail Logistics Baltics“.
  • Įmonei vadovauja Violeta Vlasovienė
  • Biuras Klaipėdoje.

 

Hamburgas/ Klaipėda, 2023 m. sausio 16 d. VTG Rail Logistics sustiprino savo veiklą Baltijos šalyse. Nuo 2023 m. sausio 1 d. anksčiau buvusi „VTG Project Logistics“ pakeitė veiklos kryptį ir dabar nauju pavadinimu UAB „VTG Rail Logistics Baltics“ siūlo visą VTG sprendimų portfelį. Naujos įmonės veikla patikėta „VTG Rail Logistics Baltics“ generalinei direktorei Violetai Vlasovienei.

UAB “VTG Rail Logistics Baltics” siūlo visą tarptautinės geležinkelių ekspedijavimo įmonės asortimentą, pažangius individualius sprendimus ir tarptautinį pasiekiamumą. Šio naujo padalinio integravimas į esamą visos Europos tinklą leidžia VTG optimizuoti ir suderinti savo nacionalinę ir tarpvalstybinę nuomos bei geležinkelių logistikos veiklą Baltijos regione.

Lietuva taip pat vaidina svarbų vaidmenį tranzitiniame eisme, vykstančiame į Skandinaviją ir gretimus šiaurinius regionus, atverdama tolesnes patrauklias VTG perspektyvas – greta patekimo į Baltijos jūros regioną per uostamiesčius: Klaipėdą, Rygą ir Taliną (Muugą). „VTG Rail Logistics Baltics“ siūlo platų produktų ir paslaugų asortimentą, įskaitant įrangą, kad išnaudotų didžiulį multimodalinio transporto potencialą, kuris egzistuoja šioje rinkoje.

“VTG gali pasigirti išskirtine patirtimi geležinkelių transporto ir multimodalinės logistikos srityje, siūlydama visą spektrą paslaugų visoje transporto grandinėje“, – sako Pawełas Solichas, VTG Rail Europe šiaurės rytų regiono vadovas. „Mūsų r2L sprendimas („roadrailLink“) padidina perkeliamų puspriekabių dalį nuo penkių iki 95 proc. Net priekabos, vežančios šaldomas prekes, skysčius ir degalus, gali pasinaudoti šia naujove. Violeta Vlasovienė pritaria: „Vykdomas „Rail Baltica“ koridoriaus projektas sujungs penkias ES valstybes – Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją ir netiesiogiai Suomiją. Tai suteiks VTG naujų įdomių rinkos galimybių“, – sako ji. „Turėdami savo biurą vietoje, galėsime dar geriau patenkinti klientų poreikius šioje daug žadančioje rinkos aplinkoje.

Apie VTG:

VTG GmbH, kurios būstinė yra Hamburge, yra tarptautinė turto savininkė ir logistikos įmonė, daug dėmesio skirianti geležinkeliams. Be geležinkelio krovininių vagonų ir cisternų konteinerių nuomos, ji taip pat teikia multimodalines logistikos paslaugas ir integruotus skaitmeninius sprendimus. Bendrovės parke yra apie 88 500 geležinkelio prekinių vagonų – daugiausia cisterninių, intermodalinių, standartinių krovininių vagonų ir slankiojančių sienelių vagonų, taip pat apie 5 000 cisterninių konteinerių.

Šis įvairus paslaugų portfelis suteikia VTG klientams tvirtą tarptautinio krovinių pervežimo platformą, kuria remdamasi įmonė kuria individualius logistikos sprendimus bet kuriai pramonės šakai. Per daugelį metų VTG sukaupė išsamią patirtį visoje transporto grandinėje – patirtį, kurią dabar papildo išmaniosios technologijos. Grupė taip pat sujungia didelę patirtį su specialiomis žiniomis apie skystų ir jautrių prekių gabenimą. Tarp jos klientų yra gausybė pirmaujančių kompanijų, atstovaujančių chemijos, naftos, automobilių ir popieriaus pramonei, žemės ūkiui ir beveik visiems kitiems sektoriams.

2021 finansiniais metais VTG uždirbo 1 221 mln. eurų pajamų, o veiklos pelnas (EBITDA) – 472 mln. Hamburge įsikūrusios įmonės dukterinės įmonės ir filialai suteikia jai didelį pėdsaką Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Eurazijoje. 2021 m. gruodžio 31 d. VTG visame pasaulyje dirbo apie 2 150 žmonių.

Kontaktai:                                           

Dr. René Abel  

Korporatyvinės komunikacijos vadovas

Telefonas: +49 (0) 40 23 54-1341

Email:   Rene.Abel@vtg.com

Daugiau informacijos: www.vtg.com.

 

 

Pranešimą paskelbė: Violeta KASPARAITĖ, UAB VTG Rail Logistics Baltics

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)