Finansai

„Wizz Air“ ieško darbuotojų Lietuvoje: aiškų karjeros planą siūlo ir neturintiems patirties

2022 m. vasario 18 d. Sparčiausiai auganti ir tvariausia* Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ Lietuvoje pradeda intensyvų samdymo etapą. Visi kandidatai, norintys prisijungti prie „Wizz Air“ komandos ir dirbti bendrovės bazėje Vilniuje, kviečiami dalyvauti vasarį ir kovą vykstančiuose Karjeros dienų renginiuose. Daugiau informacijos apie renginius ir kitas įdarbinimo aviakompanijoje sąlygas, rasite čia.

Vasarį ir kovą bendrovės Karjeros dienos vyks „Best Western Hotel“ viešbutyje, Vilniaus centre. Čia būsimi komandos nariai galės daugiau sužinoti apie karjeros galimybes „Wizz Air“ ir jau tą pačią dieną pateikti paraišką į norimą poziciją. Į numatomus renginius kviečiama atvykti 9.00 valandą, su savimi turėti CV, ir būti pasiruošusiems visos dienos veiklai. Jūsų lauks asmeninis prisistatymas, situacinis vaidmenų žaidimas, komandinės pratybos ir individualūs pokalbiai, kurių metu bus atrinkti geriausi kandidatai.

Patirties siūlo įgyti

„Wizz Air“ priima paraiškas ne tik iš patyrusio keleivių įgulos personalo, bet ir iš tų, kurie neturi ankstesnės patirties aviacijoje. Būsimiems įgulos nariams bendrovė siūlo konkurencingą atlyginimą, profesionalius mokymus, atlygį pradinių mokymų metu, nuolaidas skrydžiams ir kitus naudų paketus. „Wizz Air“ užtikrina draugišką, palankią ir tarptautinę aplinką, kurioje kiekvienas turės galimybę kopti karjeros laiptais daugiau nei 50 skirtingų šalių, kuriose veikia bendrovė.

Aviakompanija nuolat plečiasi, siekis skatinti vietos ekonomiką ir kurti ryšį su visu pasauliu tampa vis svarbesnis, todėl naujų įgulos narių paieškos dažnėja. 2011 m. balandžio 17 d. „Wizz Air“ atidarė bazę Vilniaus oro uoste ir nuo to laiko įvykdė tūkstančius skrydžių skirtingomis kryptimis Europoje ir tolimuosiuose regionuose.

Andras Rado, „Wizz Air“ vyr. įdarbinimo vadovas sako, kad aviacija po sunkių pandemijos metų atsigauna ir išliks perspektyvi vieta visiems, norintiems tobulėti.

„Didžiuojamės galėdami pasiūlyti kelis šimtus darbo vietų ir užtikrinti puikias karjeros galimybes „Wizz Air“ bendrovėje. Darbo pozicijas siūlome ir patyrusiems, ir dar jėgų aviacijos rinkoje nespėjusiems išbandyti kandidatams, todėl visų norinčių labai laukiame Karjeros dienose Vilniuje“, − komentuoja A. Rado.

„Wizz Air“ taip pat kviečia prisijungti ir pilotus, kurie turės galimybę valdyti nuolat augančio, modernaus ir tvaraus orlaivių parko lėktuvus „Airbus A320“ ir „A321“. „Wizz Air“ priima paraiškas ne tik iš patyrusių pilotų ir antrųjų pilotų, bet ir iš tų, kurie dar neturi skraidymo patirties. Kandidatai, kurie domisi šia galimybe, gali teikti paraiškas internetu čia: https://careers.wizzair.com/go/Pilot-Jobs/5258601/  

* Tyrimų bendrovės „Sustainalytics“ duomenimis, „Wizz Air“ yra išrinkta tvariausia savo sektoriaus įmone Europoje.

WIZZ AIR Karjeros dienos Vilniuje

DATA

ADRESAS

Vasario 21 d., 09:00

BEST WESTERN Vilnius Hotel, Konstitucijos pr. 14, Vilnius, LT-09308, Lietuva

Kovo 10 d., 09:00

BEST WESTERN Vilnius Hotel, Konstitucijos pr. 14, Vilnius, LT-09308, Lietuva

Kovo 25 d., 09:00

BEST WESTERN Vilnius Hotel, Konstitucijos pr. 14, Vilnius, LT-09308, Lietuva

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 149 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

 Pastabos redaktoriams:                         

  • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Giedrė Dudavičiūtė, UAB ADVERUM

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)