Finansai

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” šiandien praneša, kad nuo š. m. spalio 1 d pilotams grąžina tokius atlyginimus, kokie jie buvo prieš pandemiją. Pilotų atlyginimus oro linijų bendrovės buvo priverstos mažinti prasidėjus COVID-19 pandemijai; „Wizz Air“ – vienos pirmųjų oro linijų, nusprendusių juos atstatyti. Įmonė taip pat skelbia, kad, norėdama įgyvendinti savo plėtros įsipareigojimus, pradeda didžiausią pilotų ir įgulos samdos etapą.

„Wizz Air“ toliau plečia savo tinklą ir 2021 m. gruodžio planuoja įdarbinti 200 pilotų ir 800 įgulos narių. Per ateinančius dešimt metų „Wizz Air“ ketina išplėsti turimų Airbus orlaivių parką iki 500 ir sukurti tūkstančius naujų darbo vietų. Bendrovė planuoja kasmet iki 2030 m. pasamdyti po 2 000 naujų darbuotojų.

Nepaisant pandemijos sukeltų iššūkių, „Wizz Air“ sparčiai plečiasi ir įgyvendina ambicingą samdymo kampaniją. Nuo 2020 m. bendrovės tinklą papildė 18 naujų bazių ir 300 naujų krypčių Europoje ir už jos ribų. Šiuo metu oro linijos yra 100% sugrįžusios į priešpandeminį lygį: „Wizz Air“ skraido 1000 maršrutų, 197 kryptimis, į 49 šalis.

„Pastarieji metai mūsų sektoriui neabejotinai buvo kupini iššūkių. Didžiuojamės galėdami pranešti, kad iš visų oro linijų vieni pirmųjų pilotų atlyginimus grąžiname į tokį lygį, koks jis buvo prieš pandemiją, – sako Michaelis Delehantas, „Wizz Air“ vykdantysis viceprezicentas ir grupės operacijų vadovas. – Visiems darbuotojams esame dėkingi už sunkų darbą, atsidavimą ir tvirtybę, kurią jie demonstruoja nuo 2020 m. kovo. Mes ir toliau visą dėmesį skirsime tvariam augimui, todėl labai laukiame prie „Wizz Air“ šeimos prisijungiančių tūkstančių darbuotojų“.

Jei norite prisijungti prie „Wizz Air“ šeimos ir tapti komandos dalimi, spauskite čia.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 142 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 10,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „Worl Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Pranešimą paskelbė: Agnė Jašinskienė, UAB ADVERUM

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)