Finansai

Žiema rekordiškai augina jos iššūkiams įveikti skirtų prekių pardavimus „Iki“ tinkle

Sugrįžusi balta lietuviška žiema darbo pagausino ne tik kelininkams ir kiemsargiams. Su rekordinio snygio sukeltais padariniais kovoja ir patys gyventojai. Tai patvirtina šalčio ir sniego sukeltiems padariniams įveikti reikalingų prekių pardavimai. Prekybos tinkle „Iki“ rekordiškai auga tokių prekių, kaip druska, žieminis automobilių langų valymo skystis, ledo gremžtukai, žvakės, pardavimai.

 

„Jei ankstesnėmis žiemomis gyventojai ir vairuotojai galėdavo išsiversti be specialių žieminių prekių, tai ši žiema reikalauja rimtesnių ginklų ir šiek tiek kūrybiškumo. Pastarąsias kelias sausio savaites auga įvairių kategorijų prekių pardavimai, tačiau jas jungia vienas būdingas požymis – visos jos padeda įveikti žiemos padarinius“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Sniego apdrabai verčiant medžius ir vis daugiau gyventojų susiduriant su elektros tiekimo sutrikimais, sparčiai auga žvakių populiarumas. Nuo pirmadienio jų pardavimas padidėjo net 35 proc.

Įvertinus sausio mėnesio pardavimų rezultatus, lyginant su praėjusiais metais, augo automobilių langų skysčio pardavimai. Jo pardavimai didėjo itin pastebimai – net 47 proc.

Dar viena sparčiai žiemos prekių krepšelyje išpopuliarėjusi prekė – pigiausia druska, kurios pakuotė kainuoja 32–37 centus. Visos druskos kategorijos pardavimai išaugo 22 proc.

Kaip teigia „Iki“ komunikacijos vadovė, visiškas sausio mėnesio prekė-hitas – sniego ir ledo gremžtukai. Jų augimas žiemos prekių krepšelyje yra pats įspūdingiausias – parduota net septynis kartus daugiau nei pernai sausį.

„Stebime oro sąlygas ir dedame pastangas, kad šių sparčiai išpopuliarėjusių prekių pirkėjai nepritrūktų visose tinklo parduotuvėse“, – sako V. Budrienė.

Pranešimą paskelbė: Auksė Baurienė, UAB „Publicum”
Žiema rekordiškai augina jos iššūkiams įveikti skirtų prekių pardavimus „Iki“ tinkle

(Perskaityta per mėnesį: 8, iš jų šiandien: 1.)