Finansai

„ZITICITY“ pajamos išaugo 8 kartus, kurjeriams sumokėjo virš 1 mln. eurų

Pandemijos pažymėti metai buvo kupini ne tik išbandymų, bet ir galimybių plėtrai bei inovatyvioms transformacijoms. 2020 metais pristatymų platforma „ZITICITY“ demonstravo staigų ir itin sėkmingą augimą visose trijose rinkose: Lietuvoje, Estijoje ir Prancūzijoje. Tos pačios dienos pristatymų teikėjo pajamos išaugo 8 kartus.

Pandemijos įkarštyje – naujos strateginės kryptys

Reaguodamas į staigius pokyčius 2020 metų pavasarį, „ZITICITY“  pradėjo siūlyti skubaus pristatymo paslaugą ne tik maitinimo įstaigoms ar gėlių salonams, bet ir e. parduotuvėms.

„Matydami, kaip sparčiai vystosi e-komercija, aktyviai vyksta verslų skaitmenizacija, o pirkėjai keliasi į internetinę erdvę, nusprendėme praplėsti ir atitinkamai adaptuoti „ZITICITY“ veiklą.  Papildoma nauda ir konkurencinis pranašumas, kuriuos suteikėme internetinėms parduotuvėms buvo greitai įvertinti. Metų pabaigoje mūsų klientų tinklą sudarė beveik 1500 verslų, iš kurių 70 % –  e. prekybininkai“, komentuoja Laimonas Noreika, „ZITICITY“ vadovas ir bendraįkūrėjas.

„ZITICITY“ tapo patikimu „Telia“, „Audimas“, „Douglas“ ir „Eurovaistinė“ pristatymų partneriu. Rugsėjį greito pristatymo paslaugų teikėjas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Pigu“ grupe, didžiausiu e. prekybos centru internete, ir pradėjo tos pačios dienos pristatymus „pigu.lt“ klientams Lietuvoje ir „Kaup24.ee“ pirkėjams Estijoje.

Sprendimas perorientuoti „ZITICITY“ veiklą e. komercijos link ypač pasiteisino didžiųjų išpardavimų ir prieššventiniu laikotarpiu. Per paskutinį 2020 metų ketvirtį įmonės sugeneruotos pajamos trijose šalyse sudarė 56 % metinių pajamų.

Kurjeriams sumokėjo virš 1 mln. eurų

„ZITICITY“ vadovas negaili padėkos žodžių kurjeriams, kurie praėjusiais metais darbavosi priešakinėse linijose kovoje su pandemija. Griežto karantino sąlygomis kurjeriai padėjo ir vis dar padeda visuomenei gyventi pilnavertišką gyvenimą, o verslams – nenutraukti savo veiklos.

„Per 2020 metus prie mūsų platformos prisijungė dvigubai daugiau kurjerių, lyginant su 2019 metais, o bendra jiems išmokėta suma siekė 1.1 mln. eurų. Siekėme ne tik padėti verslams išgyventi krizę, bet ir suteikti papildomų galimybių tiems, kurie liko be pastovių pajamų šaltinio“, dalinasi L. Noreika.

2.2 mln. eurų investicija, nauji miestai ir paslaugos

Sėkmingai vystydamas veiklą trijuose Lietuvos miestuose bei Estijos ir Prancūzijos sostinėse, 2020 metų liepos mėnesį „ZITICITY“ pritraukė 2.2 mln. eurų investiciją, skirtą tolimesnei platformos plėtrai.

Per 2020 metus tos pačios dienos pristatymo teikėjas pradėjo siūlyti savo inovatyvų sprendimą 7 naujuose miestuose: Lione, Bordo (Prancūzija), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Druskininkuose (Lietuva).

„Penkis kartus išaugusi mūsų komanda neketina sustoti. Dar 2021 metų pirmą ketvirtį mes planuojame įžengti į dvi naujas rinkas: Lenkiją ir Latviją. Tuo tarpu per ateinančius kelis metus norime tapti pristatymų į namus rinkos lyderiu,“ atskleidžia L. Noreika.

Taip pat per šiuos metus „ZITICITY“ planuoja išplėsti savo geografiją Estijoje, pridėdamas 2 naujus miestus, pradėti vykdyti pristatymus 9 miestuose Prancūzijoje ir 3 regioniniuose miestuose Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: Karolina Prokopovič, ZITICITY
„ZITICITY“ pajamos išaugo 8 kartus, kurjeriams sumokėjo virš 1 mln. eurų

(Perskaityta per mėnesį: 35, iš jų šiandien: 1.)