Finansai

300-asis LP EXPRESS paštomatas – Elektrėnuose

Antrasis pagal dydį Lietuvoje paštomatų tinklas LP EXPRESS toliau stiprina savo pozicijas. Rugsėjo 30 d., gyventojams buvo pristatytas jau 300-asis LP EXPRESS paštomatas – jis veikti pradėjo Elektrėnuose. Planuojama, kad iki metų pabaigos šio tinklo paštomatų kiekis pasieks 354.

„Per dešimt veiklos metų LP EXPRESS spėjo užsitarnauti tvirtą gyventojų pasitikėjimą ir palankumą. Atsižvelgdami į nuolat augantį poreikį siuntas siųsti patogiai ir greitai, plečiame savo tinklą, o tai leis mums būti dar arčiau klientų. Kartu norime pasidžiaugti, kad LP EXPRESS paštomatai jau aktyviai naudojami ne tik siuntų siuntimui, bet ir daiktų saugojimui – šią paslaugą itin pamėgę smulkieji verslininkai ir norintieji staigmena nustebinti sau brangų žmogų.

Pastebime, kad paštomatų privalumus taip pat vis dažniau atranda ir mažesnių miestų gyventojai. Pavyzdžiui, pastaruoju metu ženkliai išaugo naudojimasis LP EXPRESS paštomatais Telšiuose, Palangoje, ir Gargžduose“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Dešimties metų gimtadienį švenčiantis LP EXPRESS šį rugsėjį taip pat originalia dovana pradžiugino dešimties didžiausių Lietuvos miestų gyventojus. Čia esantys LP EXPRESS paštomatai buvo papuošti pačių gyventojų pavasarį išrinktais naujaisiais miestų simboliais, kuriuos dizaino studijos „Gyva Grafika“ komanda pavertė meno kūriniais.

Per 300 LP EXPRESS paštomatų vienu metu gali keliauti daugiau nei kone 46 tūkst. siuntų. Šiuo metu daugiau nei 97 proc. visų per LP EXPRESS paštomatus keliaujančių siuntų yra pristatomos kitą darbo dieną.

LP EXPRESS primena, kad siuntas suformuoti kiekvienas klientas gali itin greitai ir paprastai –  ne tik atėjus prieš paštomato, bet ir pasinaudojus savitarnos svetaine www.lpexpress.lt. Čia suformavus siuntą, atėjus prie paštomato belieka tik atsispausdinti siuntos lipduką, jį nuskenuoti ir siuntą įdėti į paštomatą.

Kitą populiarią LP EXPRESS paslaugą – daikto pasaugojimą – taip pat galima užsisakyti tiek prie paštomato, tiek ir LP EXPRESS savitarnoje. Didžiausias pasaugojimo paslaugos privalumas yra greitas ir patogus daiktų perdavimas gavėjui. Siuntimo procese dalyvauja tik siuntėjas ir gavėjas – siuntėjui įdėjus siuntinį į paštomatą, gavėjas tuoj pat gauna SMS su kodu ir gali netrukus ateiti pasiimti daiktą. Daiktas paštomate saugomas 72 valandas.  

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)