Finansai

„airBaltic“ skelbia mėgstamiausias keleivių kryptis vasarį iš Vilniaus

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė, kad vasario mėn. populiariausios kryptys iš Vilniaus buvo Ryga, Amsterdamas ir Paryžius. Šios kryptys populiarios tiek tarp laisvalaikio, tiek tarp verslo keliautojų, nes oro bendrovė daug dėmesio skiria įvairių kelionių galimybių ir lanksčių tvarkaraščių teikimui keleiviams.

Iš Vilniaus „airBaltic“ kasdien vykdo iki keturių skrydžių į Rygą, kasdien – į Amsterdamą ir keturis kartus per savaitę – į Paryžių. Keleiviams bendrovė siūlo dvi paslaugų klases – ekonominę ir verslo klasę.

Be šių krypčių, „airBaltic“ skrydžiai į Taliną, Miuncheną, Tenerifę ir Dubajų vasario mėnesį taip pat buvo vieni mėgstamiausių maršrutų iš Vilniaus.

Artėjantį vasaros sezoną „airBaltic“ planuoja plėtrą, apimančią keturis naujus maršrutus iš Lietuvos – tris iš Vilniaus į Krokuvą, Hamburgą, Lisaboną ir vieną iš Palangos į Amsterdamą. Be to, aviakompanija padidins skrydžių dažnumą maršrutais iš Vilniaus į Paryžių, Miuncheną, Taliną ir iš Palangos į Rygą. 2024 m. „airBaltic“ vykdys rekordiškai daug maršrutų iš savo bazių, taip sustiprindama pasaulinį susisiekimą, kuris kelia didelį susidomėjimą ir keleiviams pasiūlys daugybę kelionių galimybių.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ (Air Baltic Corporation AS) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 47 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)