Finansai

Aktualu pajūrio pirkėjams: keičiasi „Lidl“ parduotuvės Palangoje darbo laikas

Nuo rugsėjo 11 dienos keičiasi Palangoje esančios „Lidl“ parduotuvės darbo laikas. Atsižvelgiat į pirkėjų poreikius, visą vasaros laikotarpį parduotuvė dirbo nuo 7 iki 24 val., o nuo rugsėjo skelbiamas šios parduotuvės rudens darbo laikas – pirkėjų ji lauks nuo 8 iki 22 val.

„Kaip ir kiekvienais metais, atsižvelgiant į vasaros sezoną ir pirkėjų poreikius, keitėme dalies parduotuvių, kuriose jaučiamas sezoniškumas, darbo laiką. Palanga šiltuoju metų sezonu yra mūsų šalies vasaros sostinė, tad jau tradiciškai visą vasarą čia pirkėjų laukėme prailgintomis darbo valandomis. Tai leido patogiau pirkėjams planuoti ne tik poilsį, bet ir pirkinius geriausiomis kainomis. Nuo rugsėjo 11 dienos grįžtame prie rudens darbo laiko, kurio metu lauksime tiek vietinių ir aplinkinių miestų gyventojų, tiek ir miesto svečių“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Antanas Bubnelis.

Palangos pirkėjai prie „Lidl“ parduotuvės taip pat gali naudotis įrengta elektromobilių akumuliatorių įkrovimo stotele. Greta parduotuvės įrengta ir dviračių priežiūrai skirta stotelė, kurioje poilsiautojai gali atlikti smulkius dviračių remonto darbus. 

Vasaros sezono darbo laiko pokyčiai dar gegužės mėnesį įsigaliojo dvidešimt aštuoniose „Lidl“ parduotuvėse visoje Lietuvoje. Artimiausiu metu prekybos tinklas paskelbs informaciją, kaip rudens darbo laikas keisis dalyje „Lidl“ parduotuvių. 

Visą informaciją apie parduotuvių darbo laikus pirkėjai gali rasti oficialioje prekybos tinklo svetainėje.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 69 prekybos tinklo parduotuvės 26 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Pranešimą paskelbė: Matas Žutautas, UAB „coagency”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)