antivurisne programa
Internetas,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Technologijos

Ar antivirusinės programos yra gera investicija?

Antivirusinė programa – tai yra pats efektyviausias, patikimiausias, bei saugiausias būdas apsaugoti savo kompiuterį ir jo duomenis nuo programų, kurios gali joms pakenkti. Bet šiais laikais turėtume susirūpinti ne tik asmeninio kompiuterio apsauga, bet ir išmaniojo telefono. Dažnas mobiliojo ryšio telefono vartotojas pamiršta, kad savo išmanųjį telefoną susieja su elektroniniu paštu, socialinių tinklų paskyromis, jame saugo asmenines, konfidencialias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Tuo tarpu mobiliųjų įrenginių saugumas retai sulaukia mūsų dėmesio. Ir be reikalo, nes kenkėjiškos programos išmaniesiems telefonas vis labiau plinta.

 

Virusai

Kenkėjiškos programos, kitaip dar vadinamos virusais, gali negrįžtamai sugadinti jūsų saugomus duomenis. Taip pat rastais duomenimis gali pasinaudoti, bei leisti prieiti asmenims, kurie neturėtų tos informacijos matyti ar jos viešinti.

Dalis kenkėjiškos programos į telefonus patenka su įrašomomis programomis arba žaidimais. Kartais jas „pasigauname“ naršydami  nesaugiose internetinėse svetainėse. Kad ir kaip stengiamasi apeiti nesaugiai atrodančias svetaines ar programas, dažnai jos nesukelia jokių įtarimų, o tai yra tiesiausias kelias virusui patekti į jūsų asmeninį telefoną. Kenkėjiška programa yra sukurta tam, kad galėtų įsilaužti į jūsų elektroninio pašto ar elektroninės bankininkystės paskyras arba programėles, esančias įrenginyje, tad kuo daugiau laiko virusas yra įrenginyje, tuo daugiau duomenų jis gali pavogti ar ilgiau vykdyti įvairią kenkėjišką veiklą. Kadangi virusas veikia slaptai ir apie savo veikimą vartotojo neinformuoja, tam yra reikalinga antivirusinė telefonui.

 

Antivirusinė programa telefonui

Įdiegus antivirusinę galima atlikti telefono skenavimą, kuris parodo, kiek ir kokių kenksmingų programų yra jūsų telefone. Aptiktas kenkėjiškas programas antivirusinė nukenksmina arba ištrina. Tam, kad būtų išvengta virusų naršant internete, užėjus į netinkamą puslapį, antivirusinė iš karto sureaguoja ir nutraukia prieigą. Antivirusinė telefonui taip pat gali įspėti apie baterijos lygį ar pagal GPS nustatyti įrenginio tikslią vietą realiu laiku. Taip leidžianti apsisaugoti pametimo atveju arba nuo vagių. Išmani antivirusinė telefonui ne tik padeda išvengti įvairių virusų, bet ir nuotoliniu būdu ištrinti duomenis, jei įrenginys patektų į netinkamas rankas ar būtų pamestas.

Kartais viruso padaryta žala gali būti didžiulė. Apsaugoti duomenis ne tik svarbu, bet ir būtina norint išvengti nemalonumu. Antivirusinė telefonui yra geriausias, greičiausias, saugiausias, bei lengviausias būdas kovoti su kenkėjiškomis programomis, bei apsaugoti savo privatumą.

 

Daugiau informacijos apie windows antivirusines programas: http://www.antivirusine.lt/eset-produktai-namams/windows

(Perskaityta per mėnesį: 42, iš jų šiandien: 1.)