Transportas

Ar sudėtingas sunkvežimio stiklo keitimas?

Nė viena transporto priemonė nėra apsaugota nuo stiklų pažeidimų. Kai kurie iš jų gali būti remontuojami, o kai kuriais atvejais bus reikalingi nauji automobilių stiklai. Tokiu atveju neišvengiamas ir jų keitimas. Tačiau dėl to nerimauti nereikėtų, kadangi patyrę specialistai šį darbą gali atlikti kiek greičiau nei per valandą. Žinoma, keičiant stiklą sunkiasvoriai transporto priemonei taip greitai darbai nesibaigs. Kadangi ten ir patys stiklai yra gerokai didesni, todėl ne tik prie jų prieiti, bet ir su jais dirbti žymiai sunkiau. Dėl šios priežasties ne visi specialistai imasi šio darbo. Bet yra kas specializuojasi būtent tokioje srityje ir tuomet gali pasiūlyti profesionalią pagalbą.

Automobilių stiklai ir kaip juos apsaugoti nuo įtrūkimų

Pakankamai dažna susiduriama su stiklų pažeidimais ir dažniausiai nukenčia būtent priekinis stiklas. Kadangi jį pažeisti gali net ir pakankamai smulkus akmenukas pakeltas nuo kelio ir atsitrenkęs į langą. Ir nuo to nėra apsaugotas nė vienas vairuotojas. Tuo labiau, kad kažkokių būdų apsisaugoti taip pat nėra. Ne visada padės ir saugaus atstumo laikymasis. Todėl daug svarbiau, jog pažeidimai būtų laiku pastebėti, kadangi tuomet juos dar galima sutvarkyti. Aišku, tai dar labai priklauso ir nuo vietos, kurioje atsirado įdauža. O visais kitais atvejais bus neišvengiamas tiek automobilio, tiek sunkvežimio stiklo keitimas.

Kokia yra keitimo kaina?

Konkrečią sumą įvardinti būtų sudėtinga, kadangi ji priklauso ir nuo automobilio. Pavyzdžiui, sunkvežimio stiklo keitimas praktikai visuomet bus gerokai brangesnis. Taip pat kažkiek kainą lemia ir specialistų įkainiai, kurie nustatomi individualiai. Be to, didžiąją dalį sumos sudaro ne darbai, o būtent patys automobilių stiklai. Ir šioje vietoje suma kiekvieną kartą gali būti vis kitokia priklausomai tiek nuo automobilio modelio, tiek ir nuo pasirinkto stiklo. Kurių yra labai įvairių gamintojų. Be to, turintys kritulių daviklius stiklai praktiškai visuomet bus brangesni, lyginant su paprastais. Taigi, tikslią kainą galima sužinoti tik susisiekus su šioje srityje dirbančiais specialistais.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)