serviso ir diagnostinė įranga
Technologijos,  Transportas

Darbo reikmenys servisui: diagnostinė įranga, keltuvai ir kiti prietaisai

Norint, kad servisas dirbtų efektyviai ir kokybiškam, tam jis turi turėti gera įrangą. Tokios įrangos pasirinkimas yra didelis, tai gali būti transporto priemonių keltuvai, ratų balansavimo staklės, diagnostinė įranga, oro kompresoriai, akumuliatorių įtampos tikrintojai ir kita įranga. Tik turint šią įrangą galima užtikrinti, kad teikiamos paslaugos servise bus suteiktos kokybiškai ir aptarnavimo lygis bus pats aukščiausias, o tai garantuoją gerą reputaciją kliento akyse.

Kadangi servisų rinkoje yra daug ir nauji servisai kuriasi dideliu tempu, o senesni užsidaro, nes nebespėja teikti tokių kokybiškų paslaugų. Konkurencija šioje srityje yra didelė ir ji nuolatos auga. Norint konkuruoti su toje pačioje srityje dirbančiomis įmonėmis, reikia teikti paslaugas kuo kokybiškiau, kad klientas visada norėtų sugrįžti ir dar jus rekomenduotų draugams ar artimiesiems. Norint suteikti kokybiškas paslaugas, kaip jau ir minėjome, reikia, kad automobilių remonto specialistas visada turėtų galimybę naudotis tik kuo kokybiškesne įranga.

serviso ir diagnostinė įranga

Įrangos servisui yra daug ir įvairios. O jos pasirinkimas tarp skirtingų gamintojų tiesiog glumina šį verslą pradedančiajam. Bet pagrindiniai prietaisai ir įranga, kuri yra būtina veiklai yra: transporto priemonių keltuvai, diagnostinė įranga, ratų montavimo staklės, oro kompresoriai, raktų rinkiniai, galvučių rinkiniai, pneumatiniai suktuvai ir begalės kitų. Visa ši įranga ir prietaisai yra svarbūs ir reikalingi, tad pradedančiajam tikrai bus išsirinkti tinkamiausius prietaisus. Tačiau informacijos gausu internete, todėl geriau prieš perkant pasiskaityti ir pasidomėti, galbūt pasikonsultuoti su pardavėju, kad vėliau netektų pasigailėti.

Vienas iš svarbiausių prietaisų mechanikui yra diagnostinė įranga, kurios pagalba automobilių remonto specialistui yra tiesiog sunkiai išmatuojama. Šios įrangos pagalba mechanikai aptinką gedimą automobilyje ar kitokioje transporto priemonėje žymiai greičiau. Ši įranga yra prijungiama prie automobilyje esančio kompiuterio, dar kitaip vadinamo borto kompiuterio, ir yra nuskaitomo automobilyje esančių gedimo kodai. Šio prietaiso pagalba informacija apie automobilyje esantį gedimą gaunama greitai ir efektyviai. Mechanikas iš karto sužino, kurioje vietoje ir koks gedimas yra automobilyje, todėl jam nebereikia gaišti laiko ieškant gedimo ir spėlioti be reikalingai.

(Perskaityta per mėnesį: 88, iš jų šiandien: 1.)