Technologijos

LED projektoriai: stulbinama kokybė už žemą kainą

Tikriausiai nė vienas nepaprieštaraus, kad vėsiais ir niūriais rudens bei žiemos vakarais geriausia pramoga – žiūrėti filmus. Dar geriau, jei kiną galima žiūrėti namuose nekišant nosies į lauką – patogiai įsitaisius ir per didelį ekraną. Tuo tarpu kas laukia kino teatre? Kitų žiūrovų pokalbiai, replikos ne vietoje ir ne laiku, traškučių ar spragėsių pakelių traškinimas ir kiti dalykai, kurie neleidžia ramiai mėgautis filmu ir sukelia įvairių nepatogumų. Todėl ne vienas slapčia pasvajoja apie nuosavas kino sales ir didelius projektorius, kad namuose filmus galėtų žiūrėti lyg kino teatre. Tačiau atskiras patalpas įrengti vien kinų žiūrėjimui vargu, ar būtų protinga ir racionalu. Įgyvendinti seną savo svajonę leis LED projektoriai. Šiame straipsnyje ir pabandysime atsakyti į kausimą, kodėl juos verta įsigyti kiekvienai šeimai.

Skaitmeniniai projektoriai

Dar palyginus neseniai rinkoje išpopuliarėjo skaitmeniniai projektoriai. Daugiausiai jie naudojami mokyklose, universitetuose, biuruose, vedant seminarus ir kitais tikslais. Šių projektorių pagrindinis privalumas – gana patogus ir paprastas naudojimas, o vaizdinę medžiagą galima demonstruoti didelėms žiūrovų auditorijoms. Skaitmeninių projektorių technologija jau kiek pasenusi, nes jie turi lempinį šviestuvą – aišku, tobulesnį, negu naudoti projektoriuose mūsų tėvų laikais. Šie projektoriai, nors ir geri bei kokybiški, turi du minusus – tai aukšta jų pačių ir jų remonto kaina. Žmogui, kuris savaitgalio vakarais nori peržiūrėti vieną kitą filmą, brangus pirkinys nepasiteisina, jau nekalbant apie skaitmeninio projektoriaus svorį, dydį, triukšmo lygį ir kitus neigiamus kriterijus.

LED projektoriai

LED projektorius galime vadinti rinkos naujove. LED diodai pasižymi ilgaamžiškumu, gera kokybe ir ilgu eksploatacijos laiku, o, svarbiausia, jie taupo elektros energiją. Visos šios gerosios LED savybės pritaikytos gaminant ir LED projektorius. Pastarieji yra nedideli ir kompaktiški, patogūs naudoti, pritaikomi ne tik namuose, bet ir keliaujant, parduodami labai priimtina kaina. LED projektorius tarnaus vidutiniškai apie 5 kartus ilgiau nei anksčiau aptartieji, beveik neskleis triukšmo, tiks ne tik filmams, bet ir nuotraukoms, kitiems failams peržiūrėti, tiems, kurie mėgsta žaisti žaidimus ir kt. Projektorių specialia jungtimi galėsite prijungti prie kompiuterio, televizoriaus, išmaniojo telefono ir kitų prietaisų. LED projektorių šiandien galite įsigyti vos nuo 80 Eur.

Informacija pagal išmanios el.parduotuvės Inovacinessistemos.lt informaciją

(Perskaityta per mėnesį: 172, iš jų šiandien: 1.)