Diagnostinė įranga automobiliams
Technologijos,  Transportas

Kodėl svarbu servisui pasirinkti tinkamą diagnostinę įrangą automobiliams tikrinti?

Seniau servisams atlikti automobilių remontą užtekto paprastos įrangos ir įrankių komplektų, nes tuo metu automobiliuose nebūdavo tiek daug elektronikos ir kitos kompiuterizuotos įrangos kiek yra šiuolaikiniuose automobiliuose. Tačiau laikai pasikeitė, dabar norint atlikti variklio ir kitų susijusių dalių remontą, servisui yra reikalinga diagnostinė įranga automobiliams patikrinti. Nei vienas servisas neįsivaizduoja savo kasdienės veiklos be diagnostinės įrangos. Kadangi konkurencija tarp senai veiklą pradėjusių ir naujai atidarytų servisų didėją, atsilaikyti rinkos sąlygoms reikalinga kuo naujesnė ir geresnė serviso įranga.

Serviso įrangos pasirinkimas yra didelis. Ji skirstoma pagal važiuoklės patikrą, šviesos žibintų reguliavimą, keltuvų automobiliams ar sunkiajai transporto technikai ir daugelį kitų, tačiau šiandien kalbėsime apie variklio diagnostinę įrangą. Diagnostinė įranga automobiliams skiriasi pagal savo atitikimą automobiliams, įranga gali būti tinkama tik tam tikros markės automobiliams, automobiliams ar kitoms transporto rūšims, taip pat galima išskirti diagnostikos įranga, kuri tinkama tik tam tikrų metų automobiliams. Žinoma, yra ir universalių prietaisų, tačiau jų techninės galimybės nėra tokios didelės.

Diagnostinė įranga automobiliamsTurint diagnostikos įrangą, galima prisijungti prie automobilio ir matyti koks yra variklio ir su varikliu susijusių techninių dalių gedimas. Todėl serviso meistrai gali greitai nustatyti priežastį ir greitai pataisyti automobilį, taip sutaupant kliento laiką. Taip pat, kadangi klientas liks patenkintas greitu aptarnavimu, servisas gali taip padidinti lojalių klientų ratą. Ir visa tai priklauso nuo to, kokią pasirinkote diagnostinę įrangą automobiliams tikrinti. Todėl tai yra svarbus kriterijus, kuris gali nulemti jūsų verslo sėkmę šioje rinkos šakoje.

Reikia nepamiršti, kad renkantis diagnostikos prietaisus, svarbu atkreipti dėmesį į kokius klientų ratus specializuojatės, jeigu servisas vykdo naujų automobilių remontą, tikrai nereikia pirkti klastočių. Ir jeigu servisas specializuojasi į tam tikros markės automobilius, reikia pasikonsultuoti su pardavėjais ar tą įranga yra tinkama serviso remontuojamiems automobiliams.

Nors kai kurie specializuoti prietaisai gali būti ir brangūs, tačiau jie yra greitai atsiperkantys. Likęs patenkintas jūsų paslaugomis klientas perduos informaciją savo aplinkiniams žmonėmis, todėl klientų ratas greitai išaugs. Todėl rinkdamiesi diagnostinę įrangą automobiliams neskubėkite, pasirinkite prietaisus tokius, kurie atitinka jūsų serviso klientų ratą, į kurį esate specializuoti. Šitaip savo servisui sutaupysite daug pinigų, o tai priklauso nuo teisingai pasirinktos serviso įrangos.

(Perskaityta per mėnesį: 91, iš jų šiandien: 1.)