Apple išmanieji telefonai
Laisvalaikis,  Pirkiniai,  Technologijos

Apple išmanieji telefonai

Apple išmanieji telefonaiApple produkcija Lietuvoje yra gana populiari, nors jos kaina ir gana didelė. Lietuviams patinka Apple sprendimai ir programėlės, nors dauguma naudojasi Android OS, o ne iOS. Be to Apple išmanieji telefonai yra laikomi savotišku solidumo ir prabangos rodikliu. Juk ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti išmanųjį už 700-900 eurų.

Naujausias Apple produktas dar nepasirodė prekyboje. Išmanusis telefonas iPhone 6S pasirodys tik rugsėjo 25 dieną – po trijų savaičių nuo jo pristatymo, kuris, kaip ir visada, sulaukė nemažai dėmesio. iPhone 6S yra atnaujintas iPhone6 modelis. Jame – keletas gana įdomių pakeitimų. Pirmiausia, naudojamas A9 procesorius. Kitas svarbus pasikeitimas… telefono dangtelio medžiagos. Taip, pasirodo tai Apple labai svarbu. Pamenate, prieš kurį laiką pasaulį apskriejo šimtai straipsnių ir net video, kaip Apple išmanieji telefonai galimai lankstosi. Apple šį kartą pripažino savo klaidą ir dabar naujasis modelis turės kietesnį aliuminio dangtelį, kuris nebeleis lankstytis taip paprastai.

Atsirado nauja spalva – rožinė. Paprastai balti išmanieji telefonai yra laikomi moteriškais, o juodi – vyriškais. Dabar moterys galės įsigyti telefonus su joms įprastu rožinės spalvos dangteliu.

Viena iš įdomesnių naujovių – 3D Touch technologija. Ši technologija yra gera tuo, kad matuoja naudotojo paspaudimo jėgą ir gali atitinkamai reaguoti. Tai reiškia, kad gali atsirasti tam tikros programėlės, kuriose reikės spausti ekraną pirštu kiek daugiau arba mažiau, kad atliktume du skirtingus veiksmus. Tai itin gerai pritaikoma piešimo ir grafikos apdorojimo programose. Lieka tik tokias programėles suskurti ir išbandyti, nes paspaudimo jėga bus svarbi visuose išmaniuosiuose įrenginiuose jau per pora metų.

Kamera – 4K. Tai itin raiškaus vaizdo kamera, galinti fiksuoti ryškius vaizdus, juos sulėtinti ir kitaip apdoroti itin kokybišką nuotrauką ar video. Pikseliai gal ir nėra taip svarbu, nes rinkoje yra daugybė telefonų, kurie savo kamerų techninėmis charakteristikomis lenkia Apple (Lumia, Sony išmanieji telefonai, pasižymintys itin kokybiškomis kameromis).

Dar viena naujovė iš Apple – specialus pieštukas darbui su planšetiniais kompiuteriais. Dažniausiai tokius pieštukus (stylus) naudoja grafikos dizaineriai, inžinieriai, verslininkai, dažnai dirbantys su prezentacijomis. Tai naudingas įrankis, nors ir nelabai susijęs su išmaniaisiais. Gal ateityje jie bus pritaikyti ir išmaniesiems, kaip tai jau kuris laikas daro pagrindinis Apple konkurentas Samsung savo Galaxy Note 4 ir 5 išmaniuosiuose.

Apple išmanieji telefonai yra itin kokybiški produktai, todėl taip vertinami verslo srityje.

(Perskaityta per mėnesį: 240, iš jų šiandien: 1.)