virtuvės baldai
Namai,  Paslaugos,  Pirkiniai

Valgomojo ir virtuvės baldai: kur pirkti?

virtuvės baldaiNusprendėte atnaujinti valgomojo ir virtuvės interjerą? Tuomet jums bus reikalingi estetiški virtuvės baldai. Šių pasiūla yra tokia didelė, kad išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančius baldus nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vienas svarbiausių darbų, kuriuos turėsite padaryti – apsispręsti, kur pirksite svajonių baldus. Prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, nepamirškite įvertinti baldų kokybės – pirmenybę skirkite tvirtiems baldams, kurie džiugins jus savo ilgaamžiškumu.

Baldų salonai

Vienas dažniausių sprendimų – baldus pirkti specializuotose baldų parduotuvėse. Apsilankę minėtajame salone, galėsite baldus apžiūrėti ir pasikonsultuoti su pardavėjais. Tiesa, čia parduodami valgomojo ir virtuvės baldai nedžiugina pasirinkimo galimybėmis, t. y. paprastai salonuose eksponuojami vos keli baldų komplektai. Interjero specialistai teigia, kad toks sprendimas rekomenduojamas neišrankiems pirkėjams, ieškantiems praktiško virtuvinio komplekto ir neturintiems laiko baldų gamybai ar jų paieškai internetinėje erdvėje.

Baldai internetu

Keičiantis laikams, vis daugiau dėmesio skiriama internetinėms prekybos vietoms. Internetu parduodami baldai žavi savo patraukliomis kainomis – baldų pardavėjai neturi mokėti didelių patalpos nuomos mokesčių ir nesamdo aptarnaujančio personalo, todėl gali pasiūlyti kur kas žemesnes baldų kainas. Be to, internetinėse prekybos vietose pateikiama itin plati baldų pasiūla, todėl galėsite rinktis iš didelės virtuvinių baldų dizaino, formų ir raštų pasiūlos. Vienas didžiausių apsipirkimo internetu trūkumų yra tai, kad šių baldų negalite realiai apžiūrėti ir įvertinti jų kokybės. Tiesa, daugelis parduotuvių sutinka priimti grąžinamus baldus, tačiau tai sukelia papildomų rūpesčių. Pirkdami internetu, pasidomėkite baldų pristatymo ir montavimo sąlygomis. Itin dažnai pirkėjai privalo mokėti papildomai už baldų atvežimą ar jų surinkimą. Be to, būtina racionaliai įvertinti pristatymo terminus. Neretai baldų atvežimas reikalauja kelių savaičių ar net kelių mėnesių papildomo laiko.

Baldų gamyba

Vienas universaliausių sprendimų – baldų gamyba. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems unikalių formų baldų, išsiskiriančių aukšta kokybe ir patvarumu. Baldininko rankoms patikėti valgomojo ir virtuvės baldai realizuos novatoriškiausias interjero idėjas ir leis mėgautis tobula faktūros, formų ir spalvų derme. Tiesa, baldų gamyba yra gana brangus sprendimas, be to, jis reikalauja daug laiko ir kantrybės. Vis dėlto, rezultatas taip pat neprastas – galėsite džiaugtis unikalaus dizaino gaminiais, kurie idealiai atitiks jūsų interjero viziją.

Baldų pirkimas užsienyje

Itin dažnas lietuvis svajonių baldų ieško užsienyje. Nors didžiosios kaimynės siūlo kur kas platesnę baldų pasiūlą ir gana patrauklias baldų kainas, nepamirškite, kad turėsite pasirūpinti tokių baldų pristatymu, be to, jei baldai bus brokuoti, gaminių grąžinimas sukels itin daug rūpesčių.

(Perskaityta per mėnesį: 316, iš jų šiandien: 1.)