keleivių pervežimas
Laisvalaikis,  Paslaugos,  Transportas

Ar verta keliauti mikroautobusu?

Ar kada nors teko įtemptai ieškoti ir sukti galvą dėl pigiausio avialinių bilieto paieškos? Ar žinote tą erzinantį planavimo ir laukimo jausmą, kuomet savo skrydžio dienos tenka laukti mėnesį ar ilgiau? Žinoma, tūrbūt kiekvienam bent kartą per metus po užsienį keliaujančiam asmeniui, tenka pasukti galvą dėl šių atrodytų nereikšmingų, tačiau erzinančių smulkmenų. Visgi, jei nebenorite laukti, visuomet yra galimybė pasinaudoti ganėtina inauja ir moderne paslauga – mikriukai į Angliją. Jei dar nežinote kas tai yra, galime pasakyti tik ktiek, jog tai kelionės po Europą būdas, kuomet į Angliją ar kokią nors kitą šalį važiuojama moderniu ir itin komfortišku daugiaviečiu mikroautobusu.

Galima drąsiai teigti, jog apsukrių įmonių pastangos nukonkuruoti skrydžių bendroves nenuėjo veltui, kadangi keliavimas mikroautobusu tapo netgi patogesnis eiliniam žmogui nei skrydis lėktuvu. Kaip žinia nukonkuruoti ir tapti klientams patrauklesne pervežimų įmonę už avialinis turėtų būti itin sudėtinga, taigi pasistengsime atsakyti kokia gi tokias pervežimų paslaugas teikiančios įmonės sėkmės paslapis.

Visų pirmą, kaip jau ir minėjome, vienas iš didžiausių avialinijų trūkumų yra nelankstumus kelionės laiko atžvilgiu. Tai ypač pastebima kuomet perkami pigių avialinijų bilietai. Šios skrydžių bendrovės turi tiek klientų ir yra tokios užimtos, jog kiekvienam norinčiam naudotis jų paslaugomis, būtina bilietus įsigyti bent prieš mėnesį ar dar anskčiau. Visai kitokia politika yra taikoma keleivių pervežimus mikroautobusais teikiančiose įmonėse, šių įmonių transportas yra žymiai mažiau užplūstas keleiviais, todėl yra žymiai didesnė galimybė, jog galėsite keliauti į Angliją, bilietus įsigyję nors ir dieną prieš kelionę.

Keleivių pervežimas į Angliją begalo patogus bagažo atžvilgiu. Su savimi galite pasiimti netik du didelius lagaminus, tačiau ir naminį gyvūną bei dar daugiau įvairiausių daiktų, kurių gabenimas lėktuvu uždraustas. Tokie daiktai kaip aerozoliai, tam tikros rūšies ginklai, didelis kiekis maisto produktų negali būti turimi su savimi skrendant lėktuvu, tuo tarpu pervežimo paslaugas teikiančios įmonės vairuotojas net netikrins Jūsų bagažo, todėl su savimi galėsite vežtis ką tik norėsite.

Komfortas šiuolaikiniuose mikroautobusuose yra trečioji priežastis, kodėl jie tapo tokie patrauklūs keliaujantiems tokius didelius, net kelis tūkstančius kilometrų siekiančius atstumus. DVD grotuvai, garso aparatūra, geros patogios ir švarios sėdynės, visos sąlygos užsitamsinti langus ir gerai išsimiegoti, tai šiuolaikinių mikroautobusų pliusai, kurie smarkiai lenkia eilinio pigių skrydžių linijų lėktuvo komforto lygį.

(Perskaityta per mėnesį: 93, iš jų šiandien: 1.)