Technologijos

Verslo valdymo sistema smulkiam ir vidutiniam verslui

IT kompanijos kiekvienais metais kuria naujus sprendimus verslui. Siekiama tobulinti jau esamas sistemas ir sukurti dar patrauklesnius sprendimus, kurie didintų įmonių kuriamą vertę. Verslo valdymo sistema yra pritaikoma įvairiems verslams. Tokios programos sėkmingai naudojamos gamyboje, transporte, viešbučių ar kituose versluose. Kaip diegiamos sistemos? Viskas prasideda nuo verslo analizės. Specialistai analizuoja jūsų turimą verslą, jo veikimo principus ir pagal surinktą informacija sukuria naują projektą. Tokiam projektui yra parenkama jau turima bazinė programa. Priklausomai nuo verslo funkcijų programuotojai kuria papildomas programos funkcijas ir jas išbando realybėje. Kada visa programa yra tinkamai paruošta prasideda jos testavimo etapas. Kiekvienoje IT bendrovėje yra specialistai, kurie profesionaliai užsiima testavimo darbais. Jie išbando visas galimas programos funkcijas ir ieško galimų klaidų. Tokiu būdų verslo valdymo sistema tobulinama. Pasibaigus testavimo etapui programa yra perduodama klientui. Sekančiu etapu klientas yra apmokomas, kaip naudotis tokia verslo valdymo sistema. Įdiegiama programa ir kartu su darbuotojais pradedamas programos naudojimas.

Kiek kainuoja kokybiška verslo valdymo sistema?

Kiekvienam verslui gali būti pritaikyta tokia programa, tad natūralu, kad vis daugiau kompanijų galvoja apie tokių programų įsigyiimą. Tie, kas išbando darbą su programomis, gerai supranta, kad tai yra efektyvumo didinimo pagrindas. Kiekviena verslo valdymo sistema gali būti pritaikyta jūsų verslui. Kiek gi kainuoja tokios programos? Iš tiesų tai, tokios programos kainuoja nuo kelių tūkstančių eurų iki keliasdešimties tūkstančių. Viskas priklauso nuo verslo dydžio. Lietuvoje galima rasti tiek didelių, tiek mažų kompanijų, kurios sėkmingai naudoja tokias programas.

Ar verta pirkti tokias programas?

Klausimas, kurį užduoda ne vienas naujas klientas. Kadangi programos kainuoja tikrai ne pigiai, todėl daugelis klientų galvoja ar bus iš to nauda. Viskas priklauso nuo jūsų verslo. Jeigu jūs kiekvienais metais stabiliai didėjate, tuomet visiškai suprantama, kad tokios programos duos realią apčiuopiamą naudą. Kuo daugiau įmonėje dirba darbuotojų, tuo didesnė iš programų nauda. Juk kiekvienas darbuotojas dirba efektyviau, o tai tiesiogiai įtakoja įmonės veiklos rodiklius. Klausimas, ar kiekvienai įmonei reikia programų? Kaip jau supratote, viskas priklauso nuo verslo. Jeigu įmonės vadovai neplanuoja plėstis ar didinti kompanijos efektyvumo, tuomet tokios programos nėra labai reikalingos.

 

(Perskaityta per mėnesį: 25, iš jų šiandien: 1.)