Transportas

Ar verta pirkti ne naujus automobilio žibintus?

Gali pasirodyti keista, bet automobilio priekiniai žibintai yra viena iš tų detalių, nuo kurios priklauso mūsų vairavimo komfortas ir saugumas. Būtent nuo to, ar jie veikia patikimai ir ar jų skleidžiamas šviesos spindulys pasižymi atitinkamais parametrais, lemia, koks geras matomumas kelyje. Todėl itin svarbu užtikrinti gerą mūsų automobilių žibintų techninę būklę.

Natūralu, kad automobilių žibintai pamažu praranda savo savybes. Tai labiausiai priklauso nuo medžiagos iš kurios jie gaminami. Dėl mažesnių sąnaudų, lengvumo, tvirtumo ir lengvumo formuoti praktiškai visi gamintojai šiandien naudoja plastiką. Deja, lyginant su stiklu, jis turi vieną trūkumą – polinkį tamsėti ir gelsti. Tai nuo kelio pakeltų akmenų ir smėlio, aukštos temperatūros, dulkių, drėgmės ir netinkamos priežiūros pasekmė.

Tad anksčiau ar vėliau kiekvienas iš mūsų turėsime pirkti naujus žibintus savo automobiliui. Pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas gaminiams, kuriems būdingas patikimumas, efektyvumas, atsparumas smūgiams ir naudojimo saugumas. Taip pat nepamirškime, kad automobilių apšvietimui keliami specifiniai reikalavimai, todėl turime būti tikri, kad jūsų pasirinkti žibintai yra kokybiški autozibintai.lt.

Daugeliu atžvilgių apšvietimo kokybė priklauso nuo teisingo automobilio žibintų pasirinkimo, o kaip rodo praktika, ne kiekvienas vairuotojas žino, kaip pasirinkti tinkamus žibintus savo automobiliui arba kas gali nutikti dar blogiau, renkasi jau panaudotus, išimtus žibintus iš senų automobilių, taip rizikuodami savo ir kitų eismo dalyvių saugumu.

Kokią informaciją galima rasti ant priekinio žibinto esančių ženklų ?

Kiekvienas priekinis žibintas turi užrašą ant stiklo arba plastiko, susidedantį iš raidžių ir skaičių. Pagal jį galima nustatyti, kokiam automobiliui prekė yra skirta, jos liuminescencijos intensyvumą, taip pat kai kuriuos kitus duomenis, kuriais nesidomi dauguma pirkėjų. Žinoma, geriausia pirkti naujus žibintus, tačiau vairuotojai, kaip gaila bebūtų renkasi padėvėtas detales.

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)