Apklijavimas plevele
Transportas

Reguliari ir atsakinga automobilio priežiūra

Kiekvienais metais Lietuvos gatvėse fiksuojamas transporto priemonių prieaugis. Tai reiškia, kad automobilis jau seniai yra tapęs viena iš pagrindinių priemonių, kurią į pagalbą kasdien pasitelkia milijonai gyventojų. Todėl turint transporto priemonę, labai svarbu ją tinkamai prižiūrėti – tai suteikia galimybę savo automobilį eksploatuoti kur kas ilgiau, sklandžiau ir pigiau.

Savalaikis automobilio techninių gedimų šalinimas

Savo automobilio techninius gedimus būtina spręsti laiku ir labai profesionaliai. Suprantama, kad tuo atveju, jei jūs nesate profesionalūs automechanikai, kurie puikiai žino, kaip išspręsti vieną ar kitą automobilio techninį gedimą, susidūrus su tam tikromis jo problemomis, teks keliauti į pasirinktą autoservisą. Tačiau jokiu būdu nereikėtų laukti ir eksploatuoti techniškai netvarkingą automobilį – tai gali labai greitai įtakoti dar didesnes problemas, kurių sprendimas kainuos kur kas brangiau.

Reguliarus tepalų ir filtrų keitimas

Kiekvienas automobilis bėgant laikui susidėvi, todėl turime juo reguliariai ir labai atsakingai pasirūpinti. Norėdami, kad eksploatuojama transporto priemonė veiktų kur kas efektyviau, reikia laiku keisti variklio ir greičių dėžės (jei tai automatinė pavarų dėžė) tepalus. Taip pat būtina pasirūpinti ir reguliariu oro filtrų keitimu. Jei visas šias užduotis išspręsite laiku ir pasirinksite kokybiškus tepalus – jūsų automobilis tarnaus kur kas geriau.

Automobilio kėbulas

Būtina nepamiršti, kad reikia pasirūpinti ne tik transporto priemonės technine būkle, tačiau ir jos išore. Jei kruopščiai ir atsakingai prižiūrėsite automobilio kėbulą, apsaugosite jį nuo greitos korozijos ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių. Be abejo, visuomet taip pat galimas ir profesionalus automobilio apklijavimas plevele. Tuomet ne tik pakoreguosite savo automobilio išvaizdą, tačiau taipogi apsaugosite jį nuo įvairių įbrėžimų ir kitų pašalinių padarinių, kurie atsiranda dažnai eksploatuojant transporto priemonę.

Rūpinkitės automobilio salonu

Tai taip pat labai svarbi užduotis, kurios neturėtų pamiršti nei vienas transporto priemonės savininkas. Švariame ir tvarkingame automobilyje ne tik maloniau ir jaukiau važiuoti, tačiau reguliari salono priežiūra taipogi užtikrina ilgesnį jo tarnavimo laiką – sėdynių apmušalai tarnauja kur kas ilgiau, o apdailos detalės išlieka puikios būklės.

(Perskaityta per mėnesį: 60, iš jų šiandien: 1.)