Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kas gamina diagnostinę įrangą automobiliams?

Diagnostikos įranga automobiliams
Diagnostikos įranga automobiliams
Diagnostinė  įranga automobiliams

Kompiuterinė automobilių diagnostika neišvengiamai tampa šiuolaikinio automobilio remonto dalis, tai pirmas žingsnis siekiant nustatyti galimus gedimus ir silpnąsias automobilio vietas. Automobilių profesionalai rekomenduoja reguliariai atlikti kompiuterinę diagnostiką, nes tai padeda užbėgti už akių rimtiems gedimams. Tai gali patvirtinti automobilių lenktynėse dalyvaujančių komandų mechanikai, jie gerai žino, kad pražiopsotas ir nepastebėtas gedimas jau po kelių kilometrų gali išspirti lenktynininką iš trasos. Mūsų automobiliams taip pat turėtų būti keliami nemažesni reikalavimai nei lenktynininkų. O tai padeda užtikrinti profesionali diagnostinė įranga automobiliams, esanti šiuolaikiniuose autoservisuose. O ar kada kilo mintis kas ją gamina?
Nors automobilių gamintojus gerai žinome, tačiau tie, kurie užtikrina, jog automobiliai saugiai važinėtų gatvėmis, dažnai paliekame nuošalyje ir apie juos nieko negirdime. Viena tokių – kompanija Bosch. Jos pavadinimas tikrai girdėtas daugeliui, tačiau nedaugelis žino, kad be įvairiausių įrankių, buitinės technikos, grąžtų, pjūklų ir panašiai, Bosch yra vienas didžiausių kompiuterinės diagnostikos įrankių pasaulyje ir Lietuvoje tiekėjas. Kompanijos pirmieji žingsniai buvo dar 1886 metais Štutgarte, kur Robert Bosch atidarė savo dirbtuves. Daugiau nei šimtmetį veikianti įmonė skinasi kelią į pirkėjų širdis pateikdama įvairiausią kokybišką produkciją. Taigi tiek metų, toks platus veiklos profilis ir naujausių technologijų pritaikymas įrenginių ir įrankių gamyboje leido ne tik pasiekti visame pasaulyje žinomo vardo, tačiau ir itin aukštai iškeltų kokybės standartų. Kitaip tariant, tai vokiška kokybė, kurią vertina visame pasaulyje.
Be Bosch esama ir daugiau patikimų autodiagnostikos įrangos kūrėjų. Tai Launch, Abrites, AlienTech, Autel, Carman Scan, F-Car. Visų paminėtų diagnostikos įrenginius kuriančių įmonių išskirtinis bruožas – sugebėjimas prisitaikyti itin sparčiai besikeičiančioje aplinkoje. Automobilių elektroninės sistemos nuolat tobulėja, kiekvienas gamintojas kasmet pateikia ypatingų naujovių, o diagnostikos įrenginiai turi sugebėti nuolat tobulėti, apjungti visus gamintojų pritaikytus išradimus ir sugebėti rasti gedimus nepriklausomai nuo automobilio gamintojo, markės ir pagaminimo metų. Sukaupti didelį kiekį duomenų, apdoroti, rasti universalius sprendimus ir neklysti – tai ypatingas darbas, patikėtas didžiausiems diagnostikos įrangos gamintojams, kurių įranga prisideda prie to, kad mūsų automobiliai išlieka saugūs kelyje.

(Perskaityta per mėnesį: 64, iš jų šiandien: 1.)